Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy bármilyen...

Miért van az, hogy bármilyen segítőkész választ adok, akkor lepontoznak? Példa lent

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés arról, hogy mit tegyen egy depressziós ember. Én azt mondtam, hogy "keressen fel egy orvost,aki tud rajta segíteni, és tegye le a drogot,mert csak kárt tesz magában" erre 0% a pontozásom. Vicces, hogy a gúnyolódó / offtopic válaszok pedig 100%on mennek.

2021. júl. 11. 03:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Ha mondjuk nem említette hogy drogos akkor itt a ludas.

Ha igen, akkor troll volt. Hülye kérdés hülye válasz. Kitudja.

2021. júl. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"depresszió miatt fél hónap alatt fogytam 10kgot, utána elkezdtem drogozni" részlet a kérdésből.


Viszont ez az első eset, és már kezd zavarni.

2021. júl. 11. 04:40
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Én is csak segíteni próbálok értelmes válaszokkal mégis majdnem mindig lepontoznak van aki ebben éli ki az örömét
2021. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Ritkán velem is megtörténik, viszont látom, hogy több válaszoló sem úgy gondolja, mint én. Elfogadom.

Viszont a Te kérdésedben teljesen igazat adok Neked és egyetértek Veled.

2021. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Tegnap este valami kirívóan sok volt itt a komoly, segítőkész válaszok lepontozása. Meg is jegyeztem hogy mimtha egy trollhorda szabadult volna fel.
2021. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nos valóban sokszor nagyon hülyén tudnak itt az emberek pontozni, de rákerestem a szóban forgó kérdésre és ott a jelen állapotok szerint egész normálisan lettek pontozva a válaszok.
2021. júl. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Ezért kellene eltüntetni ezt a hasznosság funkciót, vagy legalábbis lekorlátozni hogy mondjuk csak a kérdező értékelhessen. Csupa ostoba trollnak ez a szórakozása, mindent lepontoznak, a kedvencem amikor a véleményét vagy a kedvencét kérdezik valakinek (Kedvenc film, tetszik-e XY híresség stb.), ami ugyebár SZUBJEKTÍV dolog, ergo alapból nem is lehet haszontalan, mégis lepontozzák. De láttam már olyan választ is lepontozva ami univerzális TÉNYT adott meg (pl. "milyen az ég színe - válasz: kék" - nem ez volt csak egy hasonló példa). Életképtelen, rosszindulatú emberekkel van tele az oldal sajnos.
2021. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ráadásul azóta azt a rosszindulatú első választ is törölték
2021. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, pont most akartam kiírni egy kérdést arról, hogy miért van az, hogy egyes emberek elveszik a kedvem attól, hogy válaszoljak.

Mert azt értem, és rendben is van, hogy nem lehet mindenki egy véleményen, de alapvetően szerintem itt rossz a rendszer, csak a kérdezőnek adnék jogot a pontozásra, majd ő eldönti, hogy számára az adott válasz hasznos-e vagy sem.

És akkor nem jutnánk oda, hogy igenis hasznos válaszokat pontozgatnak le olyanok, akiknek csak az nem tetszik, hogy eltér a véleményed az övéktől.

2021. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazad van
2021. júl. 17. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!