Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ennyi megkeseredett,...

Miért van ennyi megkeseredett, aki lepontoz embereket, teljesen normális válasznal is?! Pl. engem, mert meghalt a gyerekem vagy xy-t, mert szereti a vizet....????????

Figyelt kérdés
Ezek mit éreznek amúgy?
2021. szept. 11. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell ahhoz megkeseredettnek lenni, hogy a nem hasznos válaszokat lepontozza az ember. Tök mindegy, kid halt meg, attól a válaszod még lehet haszontalan, oda nem illő vagy felesleges.
2021. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos mióta bezárt az OPNI, itt dühöngik ki magukat néhányan.
2021. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A kérdésre válaszoltam!

Ezért nem értem mire a lepontozás!

2021. szept. 11. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Látod, hogy itt is ez van.

Jó választ adtam - hárman pontoztak le rövid idő alatt, és senki (te se) pontoztál fel.

Ez az oldal sajnos ilyen. Lehetne más is, de azzal akkor úgy kellene dolgozni.

2021. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk alapból nem is értem, hogy lehet egy "azt hittem belepusztulok mikor meghalt a gyerekem" választ egy "szerinted mi a legnagyobb lelki teher?" kérdésnél lepontozni! ?


Mert aki lepontozott az komolyan nem érzi át milyen borzalom ez?

2021. szept. 11. 18:00
 6/9 A kérdező kommentje:

Én most pontozlak fel!

Mivel most léptem be és kezdtem reagálni a válaszokra!

2021. szept. 11. 18:00
 7/9 A kérdező kommentje:
De amúgy meg teljesen mindegy mi a komment. Ha érdemleges, mindig lepontozzák. Akkor is, ha szimplán csak nem tetszik az xy fórumozó gyomrának....
2021. szept. 11. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos tényleg ez az oka.

Sok olyan ember van itt, akit valamilyen probléma terhel. Ezeken a megfelelő szakember tudna segíteni.

Na de ilyen csak annak van, akinek egyrészt pénze van rá, másrészt betegségtudata is van.

Kényszergyógykezelést pedig ma már csak az kap, aki közveszélyes.

Nem kell ahhoz nagyon súlyos probléma, hogy valaki bejöjjön ide, és levezetésnek gyorsan lepontozzon néhány embert.

Ez különösen akkor van így, ha az írásból látszik, hogy az illető okos, összeszedett, jól ír, helyesen ír - egy szóval: sejteni lehet, hogy a pontozónál jobb helyzetben van valamilyen tekintetben.

Ez ilyenkor egy szimbolikus rúgás felé: "nehogy má' jól érezd magad, ecsém!"

Még mindig jobb dolog, mintha az utcán köpne le, mert régen ez volt.

2021. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek kedves 8-as válaszadó!
2021. szept. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!