Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is kéne egy "a...

Szerintetek is kéne egy "a válasz vicces" gomb az oldalra?

Figyelt kérdés

Mivel a vicces válaszokat most hasznosnak értékeljük, holott sokszor nem azok, de pirosozni mégis igazságtalanság lenne. Ezért kéne egy ilyen "vicces" gomb, ami nem ront a statisztikán. Vélemények?

Erről jutott eszembe a téma:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..


2021. okt. 10. 12:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Ez még csak nem is vicces... Vagy Sopronba akart lenni, csak a válaszoló nem tud helyesen írni?

Egyébként semmi értelme, így sem eredeti funkció szerint használják az emberek az értékelést. Nem hasznosság, hanem egyetértés szerint (mennyire áll közel az álláspontjukhoz a válasz) pontoznak.

2021. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már annak is örülnék ha a telefonon nem takarná ki a tartalmat a bal oldali hirdetés.
2021. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mi van?! Miért ne lenne jó a "Sopronban"? Te nem tudsz helyesen írni tesóka. Amúgy épp ezért lenne értelme, ha a vicces válaszoknak lenne külön gomb, akkor annyival többen használnák funkció szerint.
2021. okt. 10. 12:38
 4/24 A kérdező kommentje:
Látom a sok 1eshez hasonló karótnyelt már elkezdte lepontozgatni...
2021. okt. 10. 12:42
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet nem rossz, bár amit linkeltél, az pont nem vicces.
2021. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
A Merre? kérdésre a helyes rag, a -ba/-be, nem pedig a -ban/-ben, de legalább tudjuk, hogy a saját troll válaszodra akarnál több értékelést :)
2021. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Hülyeség! Akinek vicceskedni van kedve egy válasznál, a mondandója végén írja oda, hogy csak vicceltem. Vagy:

Keresse fel a Humorkategóriát, ott kedvére írhat szinte bármit, mert ott belefér.

Nem működne, mert nagy általánosságban a Kérdező ha megkérdezi, hogy Debrecenben hol lehet futni, akkor marhára nem vicces neki az a válasz, hogy Sopronban.

Remélem érted. Egyébként sem lenne kivitelezhető. Mégis milyen vicces gombra gondoltál? Itt van a hasznos, a félig hasznos, vagy a nem hasznos opció. Humorkodni menjen máshová a delikvens.

2021. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként nem vagyok karótnyelt én is szoktam trollkodni néha, de az legalább vicces... De semmi értelme, pontozni, kvázi bíztatni a válaszolókat az értelmetlen válaszok adására. Van elég troll kérdező/válaszoló így is.


#1,6

2021. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
4. Tehát aki nem ért veled egyet az karótnyelt? Miért tetted fel a kérdést ha nem vagy kíváncsi a válaszokra? Vagy csak azokra akik egyet értenek veled?
2021. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
6 Kiégetsz. Erre hogy válaszolsz: Merre vagy?. Utálom mikor egy hülye segg okoskodik.
2021. okt. 10. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!