Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is kéne egy "a...

Szerintetek is kéne egy "a válasz vicces" gomb az oldalra?

Figyelt kérdés

Mivel a vicces válaszokat most hasznosnak értékeljük, holott sokszor nem azok, de pirosozni mégis igazságtalanság lenne. Ezért kéne egy ilyen "vicces" gomb, ami nem ront a statisztikán. Vélemények?

Erről jutott eszembe a téma:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..


2021. okt. 10. 12:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Azt a választ nem én írtam. Amúgy a sport kategória rég erről szól. A sok troll kérdező és válaszoló folyamatosan licitál egymásra. Erre akkor is kéne valami megoldás, más kategóriák is kezdenek ebbe az irányba menni. Pl párkapcsolatok, fogyókúra.
2021. okt. 10. 13:09
 22/24 anonim ***** válasza:
73%
21-es írásoddal pont megválaszoltad a kérdésed. Nincs szükség vicces gombra, mert már így is sok a humorherold. Nem kell alájuk adni a lovat, ez az oldal nem az az oldal. Én komoly kérdésnél még egyetlen egy viccesnek szánt és/vagy troll választ nem pipáztam zölden. Gondolom, nem vagyok vele egyedül.
2021. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
84%

#19: Én érzem? Háromszor magyaráztam el, hogy miért nincs igazad. Mit kellene érezni?


#21-ben leírtad a lényeget széttrollkodják az oldalt, ahogy ez a kérdés is valójában, ahogy te is a linkelt, viccesnek vélt válaszod is. A megoldás nem az, hogy önigazolást adsz a trollnak, hanem, hogy próbálod visszaszorítani. Nyilván rossz platformon vagy, mert itt valahol érdeke is az üzemeltetőknek, hogy legyen kattintás. Pl. Balázska, bombanős, rébuszokban beszélő stb. De akár mondhatnám, ezt a kérdést is. Valójában rég el kellett volna tűnnie. Jó ellenpélda a meccseken berohanó idióták "nem mutatása". Így nem érik el az 5 perc hírnevet így kevésbé csábító ilyet csinálni


#18

2021. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
58%
Nemkéne
2021. okt. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!