Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is kéne egy "a...

Szerintetek is kéne egy "a válasz vicces" gomb az oldalra?

Figyelt kérdés

Mivel a vicces válaszokat most hasznosnak értékeljük, holott sokszor nem azok, de pirosozni mégis igazságtalanság lenne. Ezért kéne egy ilyen "vicces" gomb, ami nem ront a statisztikán. Vélemények?

Erről jutott eszembe a téma:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..


2021. okt. 10. 12:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
41%
Mit vársz ettől a kérdésről?
2021. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
"Szerintetek is kéne egy "a válasz vicces" gomb az oldalra?"
2021. okt. 10. 12:48
 13/24 A kérdező kommentje:
Látjátok 1est 6ost felszavaztátok pedig ostobaságot írt, de kioktatóan tette úgyhogy hasznos?
2021. okt. 10. 12:50
 14/24 anonim válasza:
89%
Nem, szerintem nem kéne, mert ide azért jön az ember, hogy választ kapjon a kérdésére, nem azért, hogy hülyeségeket írogassanak a kérdése alá. Nem vagyok karótnyelt, szeretem és igénylem a humort, de abban semmi vicces nincs, ha keresek egy helyet ahol mások szerint érdemes futni és hasznos válasz helyett valaki poénkodik. Ezt megtehetem a barátaimmal, de ez az oldal tudtommal nem erre van.
2021. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

A "Merre?" és a "Merre vagy?" szerinted ugyanaz? Ne te hisztézzél, ha nem tudsz magyarul :)

Az eredeti kérdésben feltett merre kérdésre egy irányt akartál poénként elsütni, ami településnévvel kapcsolva -ba/be ragot kellene kapjon. Ha a Merre vagy kérdést akarod feltenni, ami egy kicsit szlengesebb, lazább szinonímája a Hol vagy kérdésnek, már nem célt, irányt határoz meg, tehát ott már a -ban/ben rag a helyes a településnévhez.


Hisztizz tovább :D

2021. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Jogos, de lássuk be, hogy nem is arról szól amire eredetileg szánták.
2021. okt. 10. 12:53
 17/24 A kérdező kommentje:
Akkor lenne igazad ha úgy lenne a kérdés: Merre szoktatok menni szabadtéren futni? Így viszont helyes a -ban. Amúgy hány accod van, 2 másodperc alatt felszavaztad a válaszod 😅😂 Nem hiszti, csak mint mondtam: 10es válasz.
2021. okt. 10. 12:56
 18/24 anonim ***** válasza:
62%

Mit kell nézni a tízes válaszban? Hogy egy primitív bunkó vagy? :D

Egyébként hiába erőlködsz ezt a nyelvtani buktát már nem lehet megmagyarázni...


Egy felhasználóm van, szóval nem pontoztam fel magam...

2021. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem bukta mivel 100% igazam van, látom már te is érzed.
2021. okt. 10. 12:59
 20/24 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésre: felpörgetné a vicceskedő és troll válaszok mennyiségét, pedig most sincs kevés belőlük, és nem is eléggé moderáltak. Öngól lenne az oldalnak bevezetni egy olyan funkciót, aminél versenyezni lehet, hogy ki mennyi szavazatot kap a kérdést semmiben nem segítő, de annál nagyobb hülyeségeket felsorakoztató válaszok között.


Az külön csalódás, hogy míg te oda-vissza vagy a kis poénodtól, addig szerencsétlen kérdező aki segítséget vár és végre látja, hogy érkezett egy komment a kérdésére, az kap egy nagy semmit, egy troll választ. És te most amellett kardoskodsz, hogy az ilyeneket kellene támogatni.

2021. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!