Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Bátor kérdést teszek fel....

Bátor kérdést teszek fel. Pont itt és pont ebben a kategóriában. Szerintetek is nagyban függ, melyik moderátor van éppen "ügyeletben" és mi alapján töröl kérdést, vagy választ?

Figyelt kérdés
Írok példát: teljesen változó, hogy egyes moderátor engedi a szinte ugyanazt a kérdést-választ, a másik törli. Lehet mondani, hogy épp milyen napja van, vagy egy másik engedékenyebb? (NEM trágár, nem írsz semmi olyat, ami saját megítélésed szerint szabályszegő, mégis törlik.) Látsz egy hasonló kérdést, az meg marad.

2022. jan. 20. 13:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem hinném
Moderátorfüggő, miként töröl
Csak belefáradtak a sok lökött kérdésbe
24 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%

Ez oda-vissza igaz:

"nem írsz semmi olyat, ami saját megítélésed szerint szabályszegő, mégis törlik"

Ők pedig esetenként nem törölnek olyat, ami a megítélésük szerint nem szabályszegő. Te saját magadnak elnézed, mert az rendben van, de rajtuk már számon akarod kérni, hogy hogyan is képzelik ezt.


Kikerülhetetlen a részben szubjektív döntés, mivel a szabályzatot képtelenség szigorúan szó szerint betartani. Mind az ezotéria vagy vallás kérdései kitalációk, az ismerkedés kategóriában pedig apróhirdetések vannak. Miközben az oldalon tilos fiktív kérdéseket és hirdetés jellegű felhívások közzétenni.

2022. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
65%
#1 igen, ezt mar felvetettem parszor, de valamiert mindig torlodtek azok a valaszok: az egesz Ezo kategoriat be kene szantani ugy, ahogy van.
2022. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

1-es! Kivételesen most nem erről volt szó. Ezért írtam szavazati választási lehetőséget.

Kiírtam a napokban egy teljesen ártatlan kérdést, hogy az itt lévők szerint miért akadhatott ki a lányom, nem részletezem. A válaszolók elvitték abba az irányba, hogy vagy kamu a kérdés, vagy meleg a 2 éves.

Én kaptam 6 órás büntetést, mert nem hitték el, hogy nem kamuzok. Isten lássa lelkem, csak a tényeket írtam le. Addig vitatkoztak, míg én kaptam szabályszegésért büntetést. Röviden ennyi. Máskor sokkal durvább dolgok meg mehetnek... Nem igazán értem. 10 éve regisztráltam kb. Láttam már sok dolgot érdekes dolgot itt.

2022. jan. 20. 13:57
 4/49 A kérdező kommentje:
Jav.: Láttam már sok érdekes dolgot itt.
2022. jan. 20. 13:59
 5/49 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvasnak el a modik minden kérdést. Már tudnánk róla ha így lenne, mert tele lenne az ország összes pszichiátriája a kiégett, öngyilkosságot elkövetett gyakoris modikkal. :D

Attól is függ hányan jelentik a kérdésedet. Lehet a te kérdésedet többen reportolták ezért került a modik elé és kivágták. A másik kérdést meg nem jelentette senki, így azt nem is látták.

2022. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
84%

Mindent kitörölnek, ami zavarja őket.

Volt egy olyan, ahol valaki azt írta, hogy ő egy képzett UFOkutató.

Én kértem a diplomáját, erre törölték az írásomat.

Ha pedig beírom valahova, hogy rossz kategóriában van, hol lenne a helye, azt rendszeresen törlik.

Mintha senki se tudhatna róla, hogy rossz kategóriába írta a kérdését.


Amúgy meg tényleg nagyon nagy a szórás a törlésekben.

De régebben talán még nagyobb volt.

2022. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
85%

Nem kommentelni kell a rossz helyre írt kérdéseket, hanem jelenteni. Feleslegesen írsz egy offtopic hozzászólást a kérdés alá, amit külön törölni kell miután áthelyezték a jó kategóriába, mert értelmét veszti. Dupla munkát csinálsz, holott a jelentés funkció való arra, hogy felhívd a moderátor figyelmét.


A trollok etetése sem valami bölcs dolog, ha valaki hülyeséget ír akkor jelentsd. Így csak a másikat törölhetik, és téged nem.

2022. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, ha csak jelzem, akkor 50% fölött az esélye, hogy hozzá se nyúlnak.

Vagy esetleg néha rossz kategóriába teszik.

Arról nem is beszélve, hogy a kérdezőt se értesítik, így ő jó eséllyel észre se veszi a kategóriaváltást, és legközelebb is rossz helyre teszi a kérdését.


A trollokkal ugyanez a helyzet: sokszor nem törlik.

Ha nem teszem helyre, egy kicsit is butább ember könnyen azt hiszi, hogy igaza van.

2022. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
78%
papíron ott a szabályzat, az alapján törölhet, tehát elvileg nincs olyan hogy valamit azért töröl mert neki nem tetszik.
2022. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
95%

De van, mert a szabályzatban is benne van, hogy a felsorolt okokon kívül is törölhetnek.

Meg amit felsorolnak, az is eléggé gumiszerű.

2022. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!