Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Bátor kérdést teszek fel....

Bátor kérdést teszek fel. Pont itt és pont ebben a kategóriában. Szerintetek is nagyban függ, melyik moderátor van éppen "ügyeletben" és mi alapján töröl kérdést, vagy választ?

Figyelt kérdés
Írok példát: teljesen változó, hogy egyes moderátor engedi a szinte ugyanazt a kérdést-választ, a másik törli. Lehet mondani, hogy épp milyen napja van, vagy egy másik engedékenyebb? (NEM trágár, nem írsz semmi olyat, ami saját megítélésed szerint szabályszegő, mégis törlik.) Látsz egy hasonló kérdést, az meg marad.

2022. jan. 20. 13:12
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen. Nem tudom hol van még ilyen kaliberű moderanszié, egyszerűen a modik generálják a válaszadói tahóságot az össze-vissza törléssel-nem törléssel.
2022. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a másik gond a nem törlés, amikor egyértelműen kéne.
2022. jan. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem csak én látom így, köszönöm a válaszokat. Az én esetemben pont nem értem a törlést, mert nem találtam benne szabályszegést. Gondolom ezért kaptam "csak" 6 órás büntetést, azaz nem írhattam 6 órán keresztül másikat. (Nem mintha sűrűn írnék kérdést, nem égbekiáltó, csak nem értettem a kapott szöveget. Szabályszegésért kaptam, de konkrét okot, indoklást nem, mivel automata szöveg jelezte, így érthető, csak a miértje magas nekem még mindig.)
2022. jan. 21. 11:11
 14/49 A kérdező kommentje:

Ezek szerint van 6 órás. :) Még nem láttam, csak a napokban, amit kaptam. 24 órásat sem. Azért annyit javítsunk, hogy nem minden moderátor arra utazik, hogy ha van egy kis "hatalom" a kezében, akkor törlök minden boldog-boldogtalan kérdést és/vagy választ, ami neki épp nem tetszik. Nyilván vannak, mindenhol előfordul. Szerintem pont ilyet fogtam ki! :))

Csak rácsodálkoztam, hogy sokkal-sokkal durvább dolgok maradnak, ezt meg kidobták.

2022. jan. 21. 11:48
 15/49 anonim ***** válasza:
90%

"sokkal-sokkal durvább dolgok maradnak"

Hozzátéve: ha jelentjük, AKKOR IS!

2022. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
91%

Van hogy visszaírnak, töröltük a bejelentvényt. De a legszebb amikor piros irgumburgum fogad, oké, továbblépek és lehetetlen visszakeresni mi volt az.

Komolyan az a lábbal széttaposós űbermeins érzet generálja itt is a feszültséget ami megölte a tisztességes beszélgetést ebben az országban.

2022. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

"lehetetlen visszakeresni mi volt az"

Ez is baj.

De még nagyobb baj, hogy ha éppen írtál valamit - az bizony nyom nélkül eltűnik közben.

Meg kéne szüntetni ezt, mert csak kárt okoz.

2022. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
74%
Leszarják. Nézz szét az utcán mit látsz? Erőszakosabbnál erőszakosabbnak kinéző autókat, fekete telekjárókat, mindenki maffia akar lenni. Nézd meg a kommenteket mindenhol, nem csak a gyakszin, dől az erőszak. TV-ben mit látsz? Erőszak erőszak hátán. Bezzeg a tv hiradó alatt nincs kint a 18-as karika.
2022. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Pont itt egy példa: aki vette a fáradságot ma is, és írt ehhez a kérdéshez (szerintem semmi rosszat), valaki lepontozza az utóbbi véleményeket. Én tiszteletben tartom az eltérő nézeteket, ha kiírok egy kérdést. Mindenkinek jelzem egy hasznos-jellel. Van aki jön, és lepontozza. Mellékesen kérdezem a lepontozótól: ebben a válaszokban mi az, ami nem hasznos?

Talán mert picit elkanyarodott a fő kérdéstől? Istenem, akkor mi van?

2022. jan. 21. 12:23
 20/49 anonim ***** válasza:
84%

Nem érdekli.

De van jobb. Imádom amikor egy teljesen érdektelen milyen válasznál van 25 ződ karika, egy másik pontosan ugyanolyannál szintén 25 de az éppen piros. Mindeközben van 3 db reag, ebből az egyik a kérdező aki megköszönte mindkettőnek.

A sok nyomkodó mi a jóistennek? Hát semminek. Csordaszellem. Teljesen mindegy, hogy piros vagy ződ, az a lényeg, hogy a csordához tartozzál és megkapod a pontot. HA nem vagy benne a csordában akkor minuszt kapsz. Hát ezt jelenti a "hasznosság". Birkamérő.

2022. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!