Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Bátor kérdést teszek fel....

Bátor kérdést teszek fel. Pont itt és pont ebben a kategóriában. Szerintetek is nagyban függ, melyik moderátor van éppen "ügyeletben" és mi alapján töröl kérdést, vagy választ?

Figyelt kérdés
Írok példát: teljesen változó, hogy egyes moderátor engedi a szinte ugyanazt a kérdést-választ, a másik törli. Lehet mondani, hogy épp milyen napja van, vagy egy másik engedékenyebb? (NEM trágár, nem írsz semmi olyat, ami saját megítélésed szerint szabályszegő, mégis törlik.) Látsz egy hasonló kérdést, az meg marad.

2022. jan. 20. 13:12
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Jaja! Egyetértek, de ez már tényleg nem ide való. Nekem mondjuk sosem volt 3 regisztrációm, ezzel az eggyel nyomom.

A kérdésem is azért kezdődik azzal, hogy Bátor kérdést teszek fel, mert a GYK-s kérdéseket mindig olvassák. Ha kiejted azt a szót, hogy moderátor, tuti, hogy fennakad náluk a szűrőn és jobban odafigyelnek. TAPASZTALAT

2022. jan. 21. 12:50
 22/49 anonim ***** válasza:
93%
Tippem sincs ki lehet olyan, hogy ezt a munkát csinálja és mennyit fizetnek érte. De az önjelölt fészbúkmoderátorok a fészbúkcsoportok adminjai is nagy kóklerek.
2022. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

Voltam moderátor Facebook-csoportban. Közel 200 ezresben. Az én lelkiismeretem tiszta. Moderátortársam játszotta a nagyhatalmút, tiltott boldog-boldogtalant. Össze is vitatkoztunk. Otthagytam, mert belefáradtam, nem értettünk egyet. Ezért is írom, hogy nem kell minden moderátort egy kalap alá venni. Abban a csoportban 4-en voltunk ingyen és bérmentve.

Itt én sem tudom, kapnak-e pénzt, nem is érdekel, de legyen lelkiismeretes mindegyik, de hasraütésre tiltogassanak és ne töröljenek olyan kérdést, amiben nem én vesztem össze, hanem a hozzászólók.

2022. jan. 21. 13:37
 24/49 A kérdező kommentje:

*ne hasraütésre...


Szerintem hagyjuk. Köszi szépen a válaszokat!

2022. jan. 21. 13:39
 25/49 A kérdező kommentje:
... hagyjuk, mert pöppet elkanyarodtunk a fő kérdéstől. Nem szeretném, ha gondod lenne belőle.
2022. jan. 21. 13:43
 26/49 anonim ***** válasza:
68%
Mi gondom lenne? Nekem csak egy 1500fő körüli fb csopim van, egyedül vagyok admin. Egy érdekel, aki nem tud se írtni se olvasni az nem lehet tag. Ez alatt azt értsd, hogy ha nem tudja megválaszolni az egyébként teljesen lényegtelen felvételi kérdést sem, akkor annak semmi keresnivalója ott. De az is repül azonnal aki kereskedelmi reklámot nyom. Van még amelyik csak vigyori pofákat rak be érdemi hozzászólás nélkül. a negyedik meg teleszarja hoszonhatezer pontosan ugyanolyan hülye fotóval szintén érdemi komment nélkül. Pecsoport, szóval tényleg nagyon fontos a hullaegyforma ponty huszonötezredikre is...
2022. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
76%
Na igen... itt még javítani se lehet az elírásokat. Jó lenne ha lenne mondjuk egy 1 perces visszavonási ablak mint a gmailban. A hsz csak azután jelenhetne meg ha már ez is letelt, vagy leokézta. Az enter-shift-enter is nagyon hülyén működik itt.
2022. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak visszaolvasod hogy mit írtál le előtte, javítani lehet az elírásokat. Nem fognak bevezetni olyan dolgot, amire semmi szükség. Aki annyira igényes arra, hogy kényszeresen javítsa és körbe pardonozzon mindenkinek egy offtopic hozzászólásban egy elírás miatt, csak egy fokkal kellene igényesebbnek lenni ahhoz, hogy beküldés előtt még egyszer átolvassa hogy mit írt le.
2022. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
55%
Jah!
2022. jan. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem vezetnek be semmit amire nincs semmi szükség, skkor vezessék ki azokat is amikre nincs semmi szükség!
2022. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!