Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Bátor kérdést teszek fel....

Bátor kérdést teszek fel. Pont itt és pont ebben a kategóriában. Szerintetek is nagyban függ, melyik moderátor van éppen "ügyeletben" és mi alapján töröl kérdést, vagy választ?

Figyelt kérdés
Írok példát: teljesen változó, hogy egyes moderátor engedi a szinte ugyanazt a kérdést-választ, a másik törli. Lehet mondani, hogy épp milyen napja van, vagy egy másik engedékenyebb? (NEM trágár, nem írsz semmi olyat, ami saját megítélésed szerint szabályszegő, mégis törlik.) Látsz egy hasonló kérdést, az meg marad.

2022. jan. 20. 13:12
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Te írtad, mert a 34-es válasz a tiéd volt. Onnan ismerem fel, hogy te vagy itt egyedül max.-on, azaz mind az öt zöld karika kipipálva. 34-esben a kérdező és a válaszoló is én vagyok, azaz egyet tényleg töröltek. De már ne feszítsük a húrt, ezek az a kérdések-válaszok offok.

Egyébként jót nevettem az utolsó válaszon. Mint a bányában. :)

2022. jan. 24. 13:53
 42/49 anonim ***** válasza:
86%

Nem rémlik, hogy írtam volna. :)

Indextopicon szoktak alkotni modik úgy, hogy hopp eltűnik valaki hsz-e sorszámhiányosan, miközben semmi kivetnivaló nem volt benne.


Itt is hasonlót érzek, szerintem minket tesztelnek mennyire figyelünk.

2022. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
75%

Tessék, nézd meg ezt a gyöngyszemet. 10 órája ott virít.

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__konyhai-prakti..

2022. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
55%
Mit kell nézni?
2022. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
91%
4 kérdés odatolva, jeleztem nem egyértelmű mi a kérdés, engem radíroztak le.
2022. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Erre szokták mondani, házhoz mentél a pofonért. Ilyen hülye katyvasz kérdésre nem is szoktam válaszolni. Tudod... A rutin, meg az évek.
2022. jan. 26. 14:27
 47/49 anonim ***** válasza:
77%

Én ezt egy kicsit szőrszálhasogatásnak érzem. Bele lehet kötni, de nem szükséges az ilyeneket mindenáron törölni, mert amúgy normális kérdéseket tett fel.

Egy Balázska (csak írd be a keresőbe) szintű kérdéshalmaz, ahol röpködnek egymás után a "pitiáner, mocskos szar, büdösgyökér, proli" jelzők és csak több hónap után moderálják vissza egy kis részét, majd szintén csak több hónap után tiltják ki az ezredik profilját, hogy utána másnap ugyanonnan folytassa - ez az, amire már azt mondom, hogy fel kell hívni a figyelmet, mert valami nincs rendben a hozzáállással. Hozzá képes az egy vicc, hogy olyanokat akarunk vegzálni, akik kiírtak 4 normális kérdést egy halmazban.

2022. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
70%
"Bátornak kell lenned!"
2022. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Ámen!
2022. jan. 27. 13:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!