Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van valami gyk-hoz hasonló...

Van valami gyk-hoz hasonló fórum, ami nem ennyire degenerált?

Figyelt kérdés

Szeretek beszélgetni a neten, és a gyk alapkoncepcioja is tetszik, de ugye senkinek sem újdonság hogy ez az oldal lassan csak feszültséglevezetés bizonyos embereknek.

Emigrálódnék egy normálisabb oldalra, ha van ilyen.✌️

Előre is köszi.


2022. febr. 21. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Egy dolgot mondok neked: Minden fórumra emberek járnak!


Remélem érted mit akarok mondani.

2022. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Átmész az Index fórumra, és utána sikítva menekülsz ide vissza... :D


Na jó, nem a komplett Index fórum, csak az Aktuálpolitika ilyen durva... :))))

2022. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, de a gyk sem volt mindig ilyen, így feltételezhező, hogy vannak olyan oldalak, amik olyanok, mint a gyk, amikor még nem volt ilyen🙂🙃
2022. febr. 21. 15:11
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

A GYK 2006 óta működik. Akkor még kevesebb ember számára volt elérhető az internet, így nem itt élte ki mindenki a hülyeségét, frusztráltságát.

Azóta már szinte mindenki hozzáfér az internethez. Alapvetően nem rossz dolog, de az, hogy mindenki beszabadult ide és ész nélkül használja, nem feltétlen jó.

Biztosan vannak hasonló oldalak, de idő kérdése és oda is eljutnak ezek az emberek. A közösségi oldalak is erre a sorsa jutottak.

2022. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretem ezt az oldalt. 🙂 Az is tetszik, hogy ilyen sok kategória van és ennyi téma közül választhatok. Igaz, 3-4 témakörben mozgok leggyakrabban. Szeretem az ilyen tematikájú oldalakat.


A Hoxát ismerem még, de ott látszanak a felhasználónevek. Az anonimitás miatt, meg hogy ennyi topik van benne, a Gyakorikérdések jobban tetszik. Meg a Hoxa inkább egy női oldal, míg a Gyakori az uniszex. 🙂

2022. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem a gyk a degenerált, hanem az emberek. Ma már az internet mindenhol elérhető, mindenféle embernek, emiatt már emiatt is tűnik, gyk degeneráltnak, holott az egész net az. Elég megnézni az fb kommenteket hírek alatt vagy bármi alatt, ytbot,...stb. Az internet kinőtte már magát, elfog jutni arra a pontra, amikor már korlátozni kell és szankciókat bevezetni állami szinten és személy igazolványhoz kötni a használatát.
2022. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Magyar nyelven nem igazán. Meg most hirtelen angol nyelvűt sem tudok, a Yahoo Answers tavaly lehúzta a rolót, már csak olvasni lehet, ami ott van, újat kérdezni és kommentelni nem.
2022. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Valaki tudja, melyik országban és milyen néven volt az 1. ilyen formátumú oldal?
2022. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig a redditre jártam az r/hungary-ba, mivel régen jobb volt a "merítése" az embereknek, de az utóbbi 1-1.5 évben gusztustalan echochamber lett az a fórum és visszaszoktam a gyakorira, mivel abban a pár kategóriában, ahová szeretek járni (karrier fizetés, otthon, szórakozás könyvek) egész normális a társaság.
2022. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor pár hónapja hasonló kérdést írtam ki, egy hozzászóló totál értetlenkedni kezdett, hogy miről beszélek, nincs is itt semmi probléma. Bár segíteni nem tudok, de jó megbizonyosodni, hogy nem csak nekem tűnik fel ez a sok borzasztó mentális állapotban lévő frusztrált, pszichózisos ember, aki a GYK-n van. Régen is akadtak hülyék, de mostanra érezhető a drasztikus romlás rendesen. Főleg a politika / családi kapcsolatok / vallás tematikákban láttam a legtöbb elmebeteget, volt, aki már ijesztő mértékben.
2022. márc. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!