Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A magánban trágárkodókat is...

A magánban trágárkodókat is törlik a moderátorok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy én letilthatom, hogy engem ne zaklasson (le is tiltom, nyilván), de másokat meg simán zaklathat?... Illetve ha valaki magánban megírja, hogy még nincs is 16 éves, akkor is törölhetik, vagy amit magánban ír, az nem számít?

2022. márc. 11. 21:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
71%

#5: sokszor még a nyilvánvaló szöveg sem elég.

Itt kiírta a korát a 12 éves gyerek a 36-os kommentben, jelentettem, nem törlik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Itt leírja kommentben hogy 13 éves és hatodikos, jelentettem, nem törlik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..


Persze nem ez a két kérdés a lényeg és csak ezek vannak, mert nem fogom halomra gyűjtögetni a linkeket, csak 1-2 példa.

2022. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

11: most komolyan 12 évvel ezelőtti kérdéseket bírtál előszedni...???

A kutya sem foglalkozik már 1 hónapos kérdéssel sem, nemhogy 12 éves történetekkel....

2022. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

A komment dátuma számít, ami nincs egy hónapos sem.

De ha 2 éves kommentet találok akkor 2 éveset kell törölniük és tiltaniuk, mert a szabályzat szerint (ami részben egy EU-s rendelen alapul) meg kell tenniük. Te itt most arra utalsz, hogy akkor az oldalnak a saját szabályait sem kell betartania, mert minek.

2022. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
#11 Első linked rossz példa, mert ezer éves kérdés, hiába friss az utolsó válasz, rajtad kívül senki sem jelenti. Mondjuk én most megtettem, meglátjuk. De 1 jelentés nem elég. A második linkelt kérdést meg törölték. Egyébként modija válogatja, nagy a szórás, ki mit enged és mit nem. Ha email írása esetén nem törlik, akkor kell még 1 emailt írni, hogy más modi lássa, ne az, aki ennyire szarik rá.
2022. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
43%

"rajtad kívül senki sem jelenti"

Nagyon rossz dolog lenne, ha egy szabálysértő kérdést vagy választ azért ignorálnak, mert 'csak' 1 ember jelezte azt a moderátornak.


A második linkelt kérdést valóban törölték, de csak most, miután felhívtam rá a figyelmet. És még én érezzem szarul magam, hogy szólni mertem.

2022. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Ez sajna így van, nem véletlen, mert igensok melójuk lenne, ha valaki folyton jelentene minden kérdés. Ezért kell, hogy több ember jelentse, mert akkor nyilván indokolt,hogy jelentve lett. Az meg màs tészta, hogy nagyon sokan nem jelentik.
2022. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
43%

Nem csak a privik miatt van tolerancia...

eleve moderációs pont, hogy "ez nem kérdés, hanem kérés".

Mégis ott virítanak az ilyen "kérdések" a nyilvános felületen...

Konkrétan 15 db érettségi tétel komplett kidolgozására való felkérés...


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..

2022. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
24%
#17 Ha nincs jelentve az adott kérdés, a modik nem fogják törölni.
2022. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
29%
18: számtalan hasonló kérést jelentettem már - semmi nem történt.
2022. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

"De megírtam neked, hogy mi a megoldás."

Én meg megírtam az 5.-ben, hogy az nem megoldás. :)

2022. márc. 16. 15:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!