Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akik kikapcsolták a felhasznál...

Akik kikapcsolták a felhasználónevük láthatóságát, miért döntöttek így? Már regisztráció után kikapcsolták vagy egy ideig felhasználónévvel kommenteltek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 23:48
A kérdező szavazást indított:
Rögtön a regisztrálással kikapcsoltam, mert olyan dolgokat terveztem megosztani, amikből rájöttek volna ki vagyok
Látható volt a felhasználó nevem, de túl sok személyes dolgot megosztottam
Látható volt a felhasználó nevem, de pár troll rámszállt
Meguntam a felhasználónevem, cserélni meg nem lehet
Sokat csúfoltak a felhasználónevem miatt
Szeretek régi történeteket átírva vagy fiktív dolgokat megosztani és így szabadabban írhatok, nem nézik azt, hogy pl egyszer fiú vagyok, máskor nő
Nem vagyok magabiztos, félek, hogy butaságokat írok és felhasználónév nélkül bátrabban írok, nem alkotnak negatív véleményt a felhasználónevemről
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Rule over the world, remotely 🤭
2022. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Elkezdtem a szex rovatba is írogatni és nem akartam a publikus nickem ezzel kompromittálni.
2022. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

#2


Tudod, én azon lepődnék meg, ha például kiderülne a természettudomány rovatban író fizikában, biológiában jártas bölcs anonim emberekről, hogy a szexualitás rovatba írnak ki bizarr kérdéseket (pl. savanyú talpas, cuckold kérdések...). Valahogy csalódnék. Az ilyen embereket konzervatívnak képzelem.

2022. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. Igen, kb ez a helyzet, de nem én vagyok a savanyútalpas idióta. :D
2022. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyből regisztráláskor kikapcsoltam. Nem első regem, és tudtam, hogy konkrétabb dolgokat is szoktam magamról írni válaszokban. Életkor, egészségi állapot, lakóhely, családi állapot, munkahely...

De egyébként szívesen írogatnék nicknévvel, csak ez miatt nem.

2022. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Régi tag vagyok, eleinte nem is volt ilyen opció, ezért túl árulkodó a felhasználónevem, nem nagyon foglalkoztam vele.
2022. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom, hogy összekössék a kérdésimet, és ezáltal valaki rájöjjön, ki vagyok.
2022. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
95%

Szerintem kész öngyilkosság lenne.


Mivel sokszor írok a társkeresési problémák témakörbe, mivel nehezen megy a társkeresés. De mint tudjon nagy részük ott rosszindulatú troll. Így ha pl elmennék és tudományos vagy társadalmi kérdésekhez is hozzászólnék akkor rögtön jönnének, hogy "fogd be a pofád te lúzer nyomorék! Hogy hihet bárki is ennek a nímandnak aki még nőt sem képes találni magának?"

Így meg semmi témával kapcsolatos reakciót nem kapnék hanem csak személyeskedés lenne az egész

2022. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már regisztráláskor kikapcsoltam a felhasználói nevem láthatóságát. Jobban szeretek név nélkül írogatni és így a trollok sem tudnak rám szállni.
2022. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!