Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Feltesz az ember egy normális...

Feltesz az ember egy normális kérdést. Az első válaszok miért úgy kezdődnek, hogy "NÁLUNK IS" meg "ÉN IS JÁRTAM ÍGY"? Ez segítség?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 00:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

azért kezdik így, hogy a válaszuk hitelesebb legyen

ha nincs benne megoldás, azért nincs, mert csupán empátiát akartak éreztetni veled

mert mindenki ha baja van, örül egy vigasznak is, ha megoldás még nincs is

2010. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy mire gondolsz, szerintem egyszerűen sokan nem tudnak elvonatkoztatni a személyes dolgoktól. Pl. sokszor annyira nem is hasonló a kérdező problémája és a válaszoló sztorija, csak vannak benne hasonló elemek, és úgy érzi, hogy ezt neki meg kell osztania. Vagy a másik, amikor valakinek ugyan az a problémája, de ő sem talált rá megoldást, és leírja kb. ugyan úgy a saját nyomorát, a végére meg odaírja, hogy "ez engem is érdekelne". De hát az oldalnak az lenne a funkciója, hogy VÁLASZOKAT adjunk, nem?
2010. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:57


Neked sikerült jobban megfogalmazni, (köszönöm) pontosan erre gondoltam.

2010. szept. 30. 12:52
 14/14 Macskajós válasza:
69%
Azért kezdik így, mert a legtöbb ember nem tud több lehetőséget felmérni és több alternatívát megadni neked, mert ide nem csak olyanok járnak akik seígteni akarnak, hanem akik élvezik, hogy járatlanul okoskodhatnak.
2010. okt. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!