Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is "öngyilkosság"...

Szerintetek is "öngyilkosság" visszakérdezni, ha lepontozzák a válaszod? Miért kérdeznek mégis sokan vissza?

Figyelt kérdés

Nyilván valakinek, vagy valakiknek nagyon nem tetszett a képed, a véleményed, vagy akármid, ha amúgy a kérdésre válaszoltál, de ennek ellenére is lepontoztak. Ha még vissza is kérdezel, hogy miért, akkor a válaszod biztos 0-ra fogják lepontozni, azt ráadásul jogosan is, hiszen nem a kérdésre válaszoltál. A kérdésedre meg úgysem válaszolnak a jótétlélek lepontozóid, max. néhány anyáskodó lelkű felhasználó, hogy "Én nem tudom. :-( Én felpontoztalak.". Szóval összességében rosszabbul jössz ki, mint előtte.


Szerintetek is felesleges? Miért kérdeznek vissza mégis sokan a lepontozás miértjére?



2023. jan. 8. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
mert nekem sérti az önérzetem és nagyon rosszul esik főleg ha szerintem értelmeset és hasznosat válaszoltam tapasztalat stb alapján, de ha eltéra vélemény, már megy a lehúzás
2023. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Én értelmét nem látom ennek a pontozasnak. Múltkor valaki kérdezte hogy tetszik - e a Kamilla név.


Írtam hogy nekem tetszik, aranyos. 27%-ra pontoztak le.


Ebben most mi volt a nem hasznos, vagy a nem szimpatikus? Hmm.. Sok a frusztrált ember, én már nem foglalkozom ezzel. Nem múlik rajta semmi, nem kapok kevesebb fizetést emiatt. 😂

2023. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert többet ér, hogy elmondjam a véleményem, minthogy lepontozzanak. Amúgy 100%*ra tudom én is, hogy csakazértis lepontoznak ha megkérdezed, hogy mégis miért pontoztak le, mikor te meg vagy győződve róla, hogy igazad van, érthetően elmagyarázod hogy miért, és még megerősítő linkeket is beszúrsz. Senkit nem fog érdekelni a link, és a magyarázatod, akkor is lepontoznak. De annyi válasznál amennyi nekem van több százat is 0-ra pontozhatnak, akkor se fog változni a százalékom. Így ilyen szempontból hidegen hagynak az unalomból, vagy a csakazértis lepontozók.
2023. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Néha én is kíváncsi lennék, nagyon, és gondolkodom is rajta egy percet, de az ilyenek miatt én se szoktam. Múltkor egy olyan kérdésnél volt mindenki, de tényleg mind a 30 akárhány válasz lepontozva alig pár %-ra, ahol nem is volt helyes és helytelen válasz, mert csak egy érdeklődő kérdést tettek fel egy gyógyszerrel kapcsolatban. Az meg, hogy kinek mit okozott, az egyéni. De valaki ettől érzi jól magát, mintha verseny lenne.
2023. jan. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Úgyis csak akkor mész 70% felé, ha elkerülsz bizonyos kategóriákat, és sose vagy szókimondó, és tökéletesen kimérten válaszolsz. Simán csak az oldal hiányossága, hogy az emberek még mindig nem ismerik a fő funkciókat.
2023. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Már jött is egy 58%-os unatkozó csillagvirág. Nézzétek meg a pontozásokat, hogy ki hány százalékos. 4 választ pontozott le. A 2-es válaszadót valamiért kifelejtette🤔 Én az 57%-os vagyok. Látszik, hogy mindenkinek zöldet adtam, kivéve magamat, így kiderülhet, hogy én a 3 as válaszoló vagyok, mert magamra nem tudok zöldet adni😁 Ha erre is jön egy 58%-os piros, akkor az majdnem biztos hogy a többi válaszadó egyike lehet. 😄
2023. jan. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén szólva engem nem érdekel, pontozzon le a sok hülye, ha akar. Alapból nincs értelme ilyen fajta pontozásnak, mert úgyis mindenki aszerint pontoz, hogy egyetért-e a válasszal, nem aszerint, hogy hasznos-e. A kamillás sztori jó példa erre, de még tipikus a politika rovatban a "kire szavaznál" kérdések alatti pontozás is. Ha valaki beírja pl. a Fideszt, a DK-sok rögtön lepontozzák, és vice versa. Miért? Nem hasznos a válasza? Nem válaszolt normálisan?
2023. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor lepontozzák az embert, még akkor is ha szubjektív kérdésről van szó. Ha még vissza is kérdezd hogy miért pontoztak le ugyanúgy lepontoznak (azért mondom mert sok példát láttam már erre)
2023. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én van hogy a válsz eddigi értékelése alapján pontozok h pontot kapjak a tpolistába
2023. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem pontozták le őket elegen, majd egy idő után csak leesik nekik hogy egy iylen visszakérdésért csak még egy adag lepontozást kapnak, és megunják.
2023. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!