Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek van értelme itt...

Szerintetek van értelme itt kérdezni?

Figyelt kérdés
Eddig akármit kérdeztem, nem kaptam értékelhető választ, csak szubjektív meglátásokat vagy használhatatlan tippeket. Ti szoktatok érdemi választ kapni?
2023. febr. 18. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
100-75%-ban kapok valóban értelmes válszt.
Kb 50%-ban kapok használható választ.
Többnyire használhatatlan válaszokat kapok.
25 szavazat
 1/9 anonim válasza:
86%
Sajnos sokan azt hiszik, hogy tudnak, pedig nem.
2023. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha tenyleges kerdesed van, igen.
2023. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én már kaptam sokszor, nem tudom, hogy te milyen kategóriában, és mit kérdezel. Ha olyan a kérdés, akkor elmehetnek a válaszolók is szubjektív irányba.🤷‍♂️
2023. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Igen, sőt, szinte csak érdemi választ szoktam kapni. Ha egy kérdésemnél van válasz, ami segítő, de nem telitalálat, utána van telitalálat is.

Éppen tegnap kaptam tökéletes választ: világos, telitalálat; mindjárt alkalmaztam is.

Szubjektív meglátást nehéz lenne a kérdéseimre írni, mivel konkrétak.

Igaz, nem kérdezek csak azért, hogy kérdezzek, és pontosan megfogalmazom, ha kell, példával is bemutatom, mit szeretnék megtudni. Nem kell ötször visszakérdezni, míg felsejlik, hogy mit is szeretnék megtudni. Nem elvont akadémiai kérdéseket írok, hogy mutogassam, milyen fogalomra találtam. Nem kérdezek azért, hogy valami friss divatszó ismeretét mutogassam. Nem is kérdezek olyat, amit máshol biztosabban tudhatok meg. Nem kérdezek olyat, amit néhány másodperc alatt megtudhatok a netről.

2023. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
32%

Csak nagyon sok olyan válaszoló van, aki azt hiszi magáról, hogy ő a mindenség.

Ezt úgy értem, hogy mindenkit lehülyéz, közben meg ő sem tud semmit.

2023. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Ez ilyen, ezt meg kell szokni, sokféle ember létezik.
2023. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Persze, a kategóriák angy részében van.
2023. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Hasznos válaszokat szoktam kapni az étel,ital,háztartás,elektronika, számítástechnika kategóriában, tehát olyan kérdésekben, ahol általában egy helyes válasz létezik, és az nem egy nagy titok, csak én nem tudom vagy nem gondoltam rá. Jogi témákban már kevésbé, inkább olyan válaszok jönnek, hogy szerinte hogy van, azzal meg mit kezdjek. Családi kapcsolatok, emberek, párkapcsolatok témában még kevésbé. Mindenki a magáét fújja, ráadásul ahány ember, annyifélét, és még agresszív is azzal, aki máshogy gondolja.
2023. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan kérdéseket van értelme felrakni, mint pl. "kinek milyen bakancs vált be?" vagy "Milyen kosarat vegyek a bicilimre?". De más témában annyira nem érdemes.

Párkeresés témába ha férfi vagy, neked fog esni legalább az egyik szerény képességű agresszív nő (pl. Sunshine, egylány stb.), politika témában meg folyton kapom a sértegető üzeneteket levélben.

Fordítás témában sem nagyon teszek már fel kérdést, mert mindig rájövök, hogy jobban tudok angolul, mint az itteniek többsége.


Nem akarok bunkó lenni, de szerintem max. a hozzászólók 10-20%a ad érdemi választ az adott kérdésre.

2023. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!