Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne jobbá tenni az oldalt?

Figyelt kérdés
Ötletek érdekelnek, hogy szerintetek hogyan lehetne fejleszteni, jobb hellyé tenni az oldalt

2023. máj. 28. 10:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a szinteknél a válaszokba csak azok számítsanak bele, amiket értékeltek, és legalább 51%-ra értékeltek
2023. máj. 29. 13:10
 12/20 Senior Séf ***** válasza:
93%

"az önbecsülésnek néha árt, hogy masszív lepontozás jön jó válaszokra"

Mi a ménkűt árt az önbecsülésednek,ha NÉVTELEN kis senkiknek nem tetszik a véleményed? Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem tudom komolyan venni a név nélkül írogató okostónikat.

2023. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehessen törölni kérdést is, főleg, mikor egy valaki szándékosan félreérti, majd a többi birka jön, és kórusban folytatják, ezzel megtorpedózva a nem troll kérdéseket is.
2023. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

15:13-ez egyszerűen megoldható, írsz a modiknak, hogy mit javítsanak a kérdéseden és melyik hozzászólások a trollok, töröljék, és ha lehet írják át.

Én már jártam így! időponttal küldtem, hogy melyik hozzászólások. (nem mindet törölték, de a legtöbbet igen... és átírták a kérdésem is.

2023. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hm, köszi, ezt jó tudni! Valamiért nem először fordul elő velem, hogy mintha szándékosan értenének félre és kezdenek el "ugráljunk csoportosan a kérdezőt" játékot játszani, pedig tudtommal nincs gond a fogalmazásommal. 🤔
2023. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 NTBS ***** válasza:
100%
Ne legyenek ranglisták.
2023. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

A pontozás jelenlegi formájában értelmetlen, mert az emberi természettől vezérelve úgyis mindenki aszerint pontoz, hogy ő egyetért-e a válasszal, nem aszerint, hogy hasznos-e. Jó lenne, ha pl. csak felpontozni lehetne egy választ, esetleg a kérdező kiválaszthatná a válaszok közül a leghasznosabbat.

Kellene képfeltöltési lehetőség. Tudom, tárhely kell hozzá, de azt meg lehetne csinálni, hogy ha egy kérdésre X ideig nem érkezik válasz, akkor egy job törölné a hozzá tartozó kép(ek)et.

Lehetne utólag szerkeszteni egy kérdést/választ, amíg nem érkezik rá válasz vagy pontozás, hogy az esetleges elírásokat javítani lehessen, vagy ki lehessen egészíteni.

Lehetnének threadek, ahol a válaszokra lehetne reagálni. (Tudom, ezt elvileg tiltja a szabályzat, de kb. mindenki csinálja, és nem szokták törölni. Akkor legalább követhető lenne.)

2023. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%

"Jó lenne, ha pl. csak felpontozni lehetne egy választ"

Mire lenne jó? A trollok úgyis a rossz választ pontoznák fel.


"esetleg a kérdező kiválaszthatná a válaszok közül a leghasznosabbat."

A kérdező még mindig nem tudja eldönteni, hasznos-e a válasz. Ha tudná, hogy a "Mennyi kétszer öt?" kérdésre a "8", "10" vagy "12" a helyes, nem kéne megkérdeznie. Így viszont - hogy téged idézzelek - "az emberi természettől vezérelve úgyis aszerint pontoz, hogy ő egyetért-e a válasszal".


"Kellene képfeltöltési lehetőség."

Dehogy kellene. Nem a tárhely a baj, hanem a tartalom. Ki ellenőrizné, hogy nem kerül-e fel jogsértő tartalom? Nem, nem elég jelentés után. Elég egy meztelen gyerek és bilincsben viszik el az üzemeltetőt. Nem hiányzik ez senkinek.


"Lehetne utólag szerkeszteni egy kérdést/választ, amíg nem érkezik rá válasz vagy pontozás, hogy az esetleges elírásokat javítani lehessen, vagy ki lehessen egészíteni."

Még mindig felesleges. Még mindig visszaélésre ad lehetőséget. Pl. én elkezdek írni egy hosszú választ, ami eltart 5 percig. Ez alatt te a kiírt kérdést megváltoztatod, amit én nem látok, csak miután elküldtem a választ. Rossz ötlet, felesleges. Tessék előbb gondolkodni, utána posztolni.


"Lehetnének threadek, ahol a válaszokra lehetne reagálni."

Vannak. Például fészbúkon. Ha csetelni akarsz, ott kell.

2023. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
Fogalmam sincs, miért törölték az abszolút nem sértő, teljesen objektív kommentemet arról, hogy jó lenne, ha bizonyos kötekedő hozzászólókat le lehetne tiltani a kérdés alatt.
2023. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már sehogy, 10 éve lejtmenetben van, 90%-ban nagyszájú, múltban megrekedt boomerek, trollok meg mindenféle frusztrált lelki betegek járnak fel ide.

De valamit nagyon mondanom kéne, akkor nem ártanak normális következes moderáció. El kéne dönteni, hogy akkor lehet-e másikat szidni, vagy nem, lehet-e általánosítani vagy nem, ki lehet-e írni HASONLÓ a kérdést vagy stb.

Egyszerűen bohózat, hogy törlik egy kérdésem, mert youtuberről írtam ki, miközben van az oldal ezer hasonló kérdés. Vagy elhord mindennek az egyik válaszoló, de nem törlik.

Na, pont az ilyenekből lett sok embernek elege, főleg h az érdemi válasz kb. fehér holló kategória.

2023. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!