Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van még esély rá, hogy ez az...

Van még esély rá, hogy ez az oldal újra a normális felhasználóké legyen?

Figyelt kérdés
Hiszen most a népszerűbb rovatok mind a trollok martalékai, és nem látszik, hogy ez jó irányba változna.
2023. szept. 1. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
#9 #10 Igen, én is erre a megállapításra jutottam magamban, már régebben is. Csak akkor meg ott az ellentmondás, hogy bizonyos, pl férfiakat szídó, általánosító és provokatív kérdések meg hogy maradhatnak bent, amikben még nagyobb viták is vannak. Konkrétan egymást ölik benne a válaszolók. Itt pl csak engem, a kérdezőt szídtak sokan nyélből, de én tudom hogyan lehet elkerülni, deeszkalálni a vitákat. És mégis, ennek ellenére történt meg ami. Lehet tényleg a kérdés jelentések száma is mérvadó lehet, erre tudnék még tippelni.
2023. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
98%

#8

Ha nagyon elfajulnak a válaszolók, akkor a válaszok törölgetése helyett leegyszerűsítik általában a dolgot, és törlik az egész kérdést. Így vita lezárva.

2023. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 NTBS ***** válasza:
27%

Igen. Mindig van remény.

Esetleg az előfizetés.

De arra nem tudom mennyien vállalkoznak.

2023. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nincs.


Pár hete kezdtem aktívabban írogatni, de igazából már más oldalakon aktívabb vagyok.

Érdemi választ máshol sokkal hamarabb kapok, a dizájn is borzasztóan idejétmúlt, így túl sok értelme már nincs feljárni.

Talán még pár év van az oldalban, aztán ennyi.


A ide írók nők többsége tipikus megkeseredett, Karen-típusú gúnyolódó, de átlagos képességű nő, (pl. szánsájndoll), a maradék troll, meg azok, akik csak nevelni akarják a kérdezőt, és talán ha marad 10%, aki tényleg értelmes és segíteni akar.

Szóval szerintem az én pályafutásom nagyjából véget is ért itt, nem mintha amúgy marha sokat feljártam volna az utóbbi években.

2023. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

A fő gond az, hogy az oldal reklámokból szerzi a bevételt, a reklámok szempontjából meg mindegy, hogy egy troll generálja a megtekintéseket a toll kérdéseivel / válaszaival, vagy csak valódi kérdezők és válaszolók.


A troll kérdést nagyon könnyen meg lehetne oldani, pl regisztrációkor SMS visszaigazolás, kapsz egy kódot, azzal regelsz, egy telefonszám egy regisztráció. Ez relatíve hamar megoldaná a troll gondokat, tekintve, hogy telefonszám azért nincs az embernek tucatjával otthon, nem csak cserél egy IP címet és regel újra, csak így épp az oldal bevétele csökkenne le ha csak a rendes felhasználók maradnának.

2023. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nincs...

Pár hete elkezdtem rendszeresen látogatni a felnőtt kapcsolatok altémát is, hát bár ne tettem volna! Amit ott láttam, azt hiszem megtaláltam hogy mitől rohad az oldal.

Konkrétan 100+os gyűlölködő viták, jópár incel ismételgeti ugyanazokat a sablonkérdéseket (már ez se szabályos hogy kérdésismétlés, de mégis maradhat), viszont ami ennél is durvább, hogy vagy 10X ennyi, konkrétan férfigyűlölő femináci lepte el az egész kategóriát! A nornmális kérdésekben is vállalhatatlanúl fröcsögnek, személyeskednek, csak úgy süt a düh és frusztráció, rendesen férfigyűlölet folyik, a leggátlástalanabb módon. Illetve a normális nőket is már rendszeresen lepontozzák meg akár szídják is, ha kicsit is nem annyira elfogult és férfigyűlölő mint ők, hanem próbál normálisan, elfogulatlanúl látni és írni. És a legdurvább hogy ezek a gyűlölködő a kommentek sokszor 2-3 szabályt is egyszerre megszegnek, mégis maradhatnak! Ellenben jópár sokkal enyhébb, még csak nem is incel, de a férfiak ekézése helyett a nők pár ellentmondására rávilágító kérdést, választ meg azonnal törölnek. Konkrét szabálysértések nélkül is, gondolom többségi jelentéssel, ezen selejtek által.

Szóval az történt, hogy felismertem a mintázatot. Vannak ezek a nagyon pofátlan, szociopata határokat súroló trollok, akik folyamat elterelik a témát, személyeskednek, kiforgatnak, feszültséget szítanak, lepontozzák a normális válaszokat is ha az ő személyüket sérti vagy csak szimplán nem tetszik. Ugyanez a tenyérbemászó stílus 1-1 odatévedt, mint amit ott tömény mennyiségbe a többségtől megtapasztaltam. Tehát gyakorlatilag onnan jönnek át máshova is, és ilyenekből még 1-1 is túl sok lenne, mivel nem enyhén toxikus. Olvastam sok normális nő is ezek miatt menekült el az oldalról, hát abszolút megértem. És hogy ezek ellen nem lépnek fel, már én is fontolgatom pár napja hogy hagyom a fenébe az egész gyakorit, mert így értelmetlen. A hülyeség és gyűlölet terjedhet gátlástalanul, a normális válaszokat meg összefogva lepontozzák, jelentik, a saját, köpedelem gyűlölködő femináci világképükbe passzoló gyalázkodást pedig felpontozzák tömegesen. Elképesztően gáz ez az egész. Ja és a többségük 30+os kiégett férfigyűlölő, vagy egyedül maradt, vagy rossz kapcsolatban elnyomott, férfigyűlölő femináci. Tényleg elképesztő volt látni hogy az olyan fekete fehér esetekben, ahol ráadásul a férfi kérdező még udvarias is volt velük a balhék közben is, még ott is a férfit hozták ki hibásnak 100%ban, vállalhatatlanul gyalázzák és kitalálnak ellene mindent amiről szó sincs, a nő meg felmentve, ajnározva. Holott az egész kérdés leírása alapján is ha valaki nem elfogult, láthatta hogy a nő a hunyó.

És ezek kirajzanak a többi témakörbe is ezek az alakok, folyamatos balhét és feszültséget szítva. Mert ne legyenek illúziónk, bárkire gyűlölködnek nemtől függetlenül, ha kicsit is ellentétes a világképükkel. Szabadon megtehetik, és kellően gátlástalanok is hozzá. Pedig jobb helyeken ezeket kivágják, mert megmérgezik az egész helyet. Folyamatosan szabályt is sértenek egyébként. Itt meg szabadon tombolhatnak, és zülleszthetnek le mindent a saját szintjükre. Na ezért tartunk itt, ahol.

2023. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!