Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Régebben népszerűbb volt a gyk?

Régebben népszerűbb volt a gyk?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem, mikor régebben nézegettem a gyakorikerdeseket, úgy 5-6 éve, sokkal többen válaszoltak a kérdésekre. Mondjuk azt nem tudom, hogy akkor privátban mennyien beszélgettek egymással. Egyre kevesebb az aktív felhasználo? 23/L
2023. szept. 28. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A régi népszerűség töredéke maradt meg. Egy-egy kategórián belül ugyanaz néhány tucat fős kemény mag kérdez és válaszol. Régen sok volt a spontán kérdés és ezek között a kevés troll jobban elvegyült, most feltűnően sok a troll és ugyanazok a típuskérdések minden nap. Ez ellen pedig nem tudnak vagy akarnak tenni.
2023. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki vezet egy elég komoly statisztikát a kezdetek óta, hogy mikor mennyi kérdés és válasz volt, párszor linkelte már itt is a táblázatát kérdéseknél, lehet majd ezt is olvassa és belinkeli itt, de csökken a látogatók száma ez látszott mindig a táblázatából.
2023. szept. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2023. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen erre gondoltam pontosan :)
2023. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bakker a harmadik válaszoló az én kérdésemet linkelte.

Igen, drasztikusan kevés a válaszoló már.

2023. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azóta még nagyobbat estek a számok. Az átlag napi 1100-1200 kérdés már a múlt héten beesett 1000 alá.

2022. február és 2023. szeptember közötti ~575 napból összesen 1 napon volt 10 ezernél kevesebb válasz, szenteste. 2023. szeptembere óta eltelt 40 napból 18 napon volt 10 ezernél kevesebb válasz, ebből egyszer alig több mint 8 ezer. Az elmúlt 11 napos időszakban már egyik nap sem érte el 10 ezer választ.


[link]

2023. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem meg a statisztikákat, de úgy érzem, hogy 2010 körül volt csúcson az oldal.

Akkor főiskolásként itt szórakoztunk a lakótársammal, ha unatkoztunk. Ahhoz képest sztem jóval kevesebb a kérdés és válasz, ráadásul a többség láthatóan csak kötekedni jár fel.

2023. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!