Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Letöröltem a fiókomat, de...

Letöröltem a fiókomat, de azóta újra regisztráltam, meg tudom változtatni a felhasználónevem?

Figyelt kérdés

Amióta újra regisztráltam ugyanazzal az email címmel, a saját nevem a felhasználónevem. Ilyenkor lehet mégegyszer új nevet kérni, vagy egy email címen csak egyszer lehet, akkor is, ha már egyszer töröltem a fiókom?

A válaszokat előre is köszönöm.


2023. okt. 11. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha negyven perccel ezelőtt az itteni kérdés helyett kérted volna az üzemeltetőtől, már jóval előbbre lennél.


(Abból, amit írtál, nem egyételmű, de arra is lehet következtetni, hogy az előző regisztrációdnál már kértél névváltoztatást. Igen fura, ha kétszer rossz döntést hoztál a regisztrációkor; de ha nem, akkor is, első regisztrációnál még esetleg nem tudja valaki, hogy mivel jár felhasználónévként valódi nevet megadni, és változtatást kér, de második regisztrációnál?

Nem muszáj kérned a névváltoztatást: töröld ezt a regisztrációt, aztán regisztrálj újra, és próbáld valahogy egyből azt a felhasználónevet megadni, amit a valódi neved változtatásaként kérnél. Akkor nem leszel másokra utalva.)

2023. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megváltoztatták, köszönöm szépen!
2023. okt. 11. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!