Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen hatással van rátok, ha...

Milyen hatással van rátok, ha 0%-ra lepontoznak egy kérdés alatt?

Figyelt kérdés
Állítólag a lájkok pozitívumként hatnak az emberre a közösségi médiában. Akkor ha ennek a fordítottját nézzük, ha 0%-ra pontoznak itt, az rossz érzést okoz? Vagy nem is érdekel?
nov. 7. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha normális stílusban adtam egy helyes választ, és lepontoznak, azt nem szoktam érteni, de lassan megszokom.
nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
85%
Ahogy az első írja, ha időt szánok arra, hogy írjak egy normális visszajelzést, és azt lepontozzák, akkor értetlenkedem én is, de egy idő után már úgy vagyok vele, hogy sokszor a kérdező maga pontoz le, mert nem azt a választ kapta, amit szeretett volna, pl egy kitalált sztorinál vagy olyan kérdésre, aminek az első mondatából érezni lehet,hogy NEM neki lesz igaza. Azzal meg nem tudok mit csinálni, ha valaki nem bírja a kritikát! :D Te hogy szoktad magad érezni tőle?
nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenkor azt érzem (főleg a Politika rovatban), hogy egyes felhasználóknak fáj az igazság és legszívesebben törölnék a kommentemet, de mivel nem tudják megtenni, ezért jobb híján lepontoznak. Gyakran előfordul, hogy konkrét statisztikákkal, adatsorokkal és grafikonokkal támasztom alá a mondandómat, amellyel nem tudnak vitába szállni, ezért megmakacsolják magukat (mint egy 5 éves hülyegyerek) és csak azért is lepontoznak. (A vitakultúra hiánya és az érvelési képtelenség iskolapéldája.) :)
nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a 100% valós, hasznos válaszaimat is lepontozzák, mert sok embernek fáj az igazság, így én lexarom.
nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
3. 1:1 így vagyok az állatos rovatban. Na meg a "kedvenceim", akik kiírják, hogy: "Há...há osztan honnan tugyam? Linkeljé befé forasztot!". Forrást vár, mert még rákeresni is lusta és hülye.
nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ milyen idegállapotban vagyok és miért pontoznak le. Ha érthető okokból pirosoznak ki akkor nem húzom fel magam. De amikor a majmok direkt végigpontozzák a válaszokat és a tök jó válaszomat is lenullázzák akkor bizony megy a fejemben a film, hogy milyen mozdulatsorral tudnám a szilánkosra törni a kezét amivel lepontozott.
nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekel.

Egy-egy válaszomnál elidőzök egy pillanatra, ugyan miért húzhatták le, de ennyi.

nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekel igazából.
nov. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Cseppet sem érdekel. Attól még nem kapom olcsóbban a kenyeret, hogy jó pontokat kapok a gyik-on.
nov. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudok róla, mert nem nézegetem a megírt válaszaim. Annyi értékelt válasznál, amennyim van, még egy sorozat 0%-os értékelés sem módosítana a válasz százalékomon; olyan hat éve változatlan. Illetve, azt hiszem, így van, mert jó ideje a toplistás ügyeimet sem nézegetem.
nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!