Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs blokkolva, ha...

Miért nincs blokkolva, ha valaki csak annyit ír a kommentbe, hogy "kamu" vagy "cool story bro"?

Figyelt kérdés

Hányok az ilyen kommentektől, ha ilyet látok, jelentem azonnal, akármilyen kérdés alatt van. Ezekre nem lehet ráfogni, hogy kapcsolódik a témához, mert nem. Ez csak egy odaböfögött semmi.

Miért nincs ezekre a szavakra/szókapcsolatokra rállítva ugyanaz a "szűrő", vagy mi, mint a trágár szavakra?

Tudjátok, amikor küldenétek a kommentet, de meg mehet ki, mert fennakad a szűrőn, figyelmeztet piros szöveggel.


jan. 27. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Én a kérdésedre nyomtam egy jelentést provo címen.

Azért nem, lehet tiltott, mert nem ütközik igazán szabályba. Az esetek 99%-ban valóban kamu, kitalált, értelmetlen.

jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nyilvánvaló trollok nyilvánvalóan kamu sztorijai tényleg csak ilyen 1-2 szavas kommneteket érdemelnek.
jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Azért kisfiam, mert az a többieknek jelzés, akik újak és például nem ismerik balázskát a munkaügyön, meg a "sugarbaby" vadbarmot a családi kapcsolatok részlegen.
jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2,3 Ha kamu, akkor lehet jelenteni a kérdést. Ha sokan jelentik, akkor úgyis törlik. Velem is volt olyan, hogy feltettem egy kérdést, nem volt kamu, velem megtörtént eset volt, de elég abszurd, sokan kamunak gondolták, jelentgették, törölve lett. Írtam is a moderátoroknak, érdemi választ nem kaptam, csak hogy valótlan a kérdésem, mert sokan jelentették. Nem hiszem, hogy ezeket az ezredjére kiírt szrokat nem tűntetnétek el.
jan. 27. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
#3: Jogos, viszont kihagytad a Számítástechnika, Elektronikus eszközök vagy Egyéb kategória arrogáns és lenéző trollját, akinek csak annyira telik a válaszadási hajlandósága, hogy becsmérlően mindenkit kisfiamozik, vagy gúnyosan visszakérdez hogy "az ügyfélszolgálat mit mondott?", az "ászf-ben mit olvastál"? - utalva arra, hogy takarodjon az oldalról és nehogy kérdezni merjen.
jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

"utalva arra"


Utalva arra, hogy pontos választ kapva keresse a megfelelő illetékest, vagy olvassa el a nyomorult szerződést.

jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Még szűrő, te jó ég... Minek, hogy aztán beírja hogy k*mu? :D Azért ne vicceljünk már.


Meg ami sokkal nagyobb baj, tényleg vannak közismert kamukérdezők, és kérdésismételgetők. Az mire lenne jó ha naponta beírni és akkor random aki belefut még próbálja megválaszolni naívan? Ezeket jobb figyelmeztetni előre. Ha nem kap választ elhal a trollkérdés, nem fogja napiba ismételgetni se.

jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, te kevered, hogy ki a jófiú, és ki a rossz fiú ebben az esetben.

Meg kéne tiltani a bankoknak, hogy a nevükkel visszaélő csalókra figyelmeztessék az ügyfeleiket? Vagy akár a rendőrségnek, hogy csalássorozatra figyelmeztesse a lakosságot?

jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#9 Nem keverek én semmit. Szimplán rohadtul idegesít, hogy olvasnám a kérdést, mert érdekelt a téma, vagy netalán kiírok egy kérdést egy velem megtörtént esetről, erre hasznos, vagy legalább témához kapcsolódó hozzászólásokat olvassak, erre azt látom helyette, hogy valami degenerált véglény odaszarta, hogy "kamu" meg "cool story bro". Az ilyen nem a jófiú a történetben, hanem a primitív idióta.

Ha kamu a kérdés, ott a jelentés gomb. Ha elég hihetetlen a kérdés (függetlenül attól, hogy tényleg kamu-e), akkor mások is nyomogatják a gombot, és törölve lesz. Max bannolják a kérdezőt, ha ez sokszor megtörténik és nem tudja tisztázni magát.

Amit még párhuzamnak hozol, teljesen nonszensz. A bank nevével visszaélő csaló súlyos anyagi károkat okoz. A kamu kérdés nem. Elvesztegetsz 10 percet az életedből, pont ugyanúgy, mintha valós(nak látszó) kérdésre valaszoltál volna

jan. 27. 19:09
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

"Ha kamu a kérdés, ott a jelentés gomb. "


Amit a többiek még mindig nem látnak. Ezt kéne felfognod.

jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!