Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írják ki ugyanazokat a...

Miért írják ki ugyanazokat a kérdéseket több ember is, hogyha az adott kérdés már ki van írva?

Figyelt kérdés
Miért nem inkább csak simán rákeresnek az adott kérdésre? Amit meg szeretnének tudni.

márc. 12. 07:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
30%
A 11-es által linkelt kérdés az enyém volt, de nem erre vonatkozott, hanem arra, hogy miért nem törlik. A válasz hogy a hasonló nem baj.
márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
37%
Már alapból kidobja kérdésfeltevésnél, ha van releváns kérdés, nekem volt, hogy így mégsem tettem fel.
márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
#13 na igen!!! De sokan mégis felteszik! De minek...
márc. 12. 09:39
 15/36 anonim ***** válasza:
#10: az első válaszban ugyanezt írtam le kifejtve. Te sem nagyon olvasod el az 1 mondatnál hosszabb válaszokat.
márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Hogyne olvasnám már el!!!
márc. 12. 09:53
 17/36 anonim ***** válasza:
42%
Bocs, akkor csak az volt megtévesztő, hogy egészen a 9. válaszig nem találtál értelmes és hasznos hozzászólást, végre akkor érkezett meg az első.
márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
50%
#12 Ott is ki lett vesézve kicsit, azért linkeltem be. A legtöbb kérdés a pontszerzés, szintlépés miatt íródik ki, újra és újra és újra. Aki régebb óta tag, annak azért feltűnik. Volt az ominózus húsos csontos, az is el lett játszva szinte minden zöldséggel, gyümölccsel..
márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
Unatkoznak / trollok / pontgyűjtők.
márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
A középső szó mit jelent?
márc. 12. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!