Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A konzerves halat jó enni...

A konzerves halat jó enni fogyókúrakor? V esetleg a paradicsomos hal? (az is konzerves) melyik a jobb? (persze max. Egy kenyérrel és az is alacsony kcal kenyér: ceres graham kenyér)

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

sós lében a legjobb és hozzá valamilyen zöldség, főtt krumpli vagy rizs

de paradicsomost is ehetsz vagy van mexikói, zöldségkeverékes ezek is finomak bátran próbáld ki

2011. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és nem nagyon hizlal?
2011. júl. 5. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

hízlal hízlal ez hízlal,úgy hízlal,kicsit hízlal, nagyon hízlal.... Minden hízlal ha túlléped a napi kalóriaszükségletedet,még a paradicsom is hízlal!!!

Bocs,de annyi az ilyen "ez hízlal"kérdés hogy már falra mászok :(

2011. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen tudom, bocsi. :/ :D és igazad van, és amúgy én is úgy gondolkodom ahogy te...azaz h minden hizlal ha sokat eszel belőle nekem ezt már elmondták ezerszer. Csak...nemtudom. :S :D így megnyugtatnak...jobb esetben. :D
2011. júl. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!