Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jobban hiszel annak a válaszad...

Jobban hiszel annak a válaszadónak, akinek jobb összértékelése van (90% körüli pl), mint annak, akinek alacsony (30-40%)?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 15:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

engem sem érdekel a pont meg a százalék.a válasz tartalma érdekel és az alapján döntöm el hogy megfogadom vagy sem.

utolsónak:hogy tiltod le a reklámokat?én is szeretném.

2009. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"a gyakorikérdések alkalmaz egy trükköt. Csak akkor értékelhetsz, ha a reklámok aktívak."

Nem igaz, simán lehet reklámot tiltani. Mondjuk én nem vettem ki az összeset - csak azokat, amelyek tenyérbemászóan lap közepén, a szöveg belsejében vannak. Bár most jobb oldalon ez a perverz arcú fiú... gondolkozom rajta, hogy ezt is kivágom.

2009. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
...amúgy az emberek ÖSSZértékelése is számít (nem a konkrét, ami éppen azon a cikken van). Akinek nagyon alacsony, azzal tényleg gond van. Ennek ellenére először a választ célszerű elolvasni - csak utána az értékelést.
2009. febr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem, de most már egyáltalán nem. Miután egy részletesen kifejtett válaszomra 55%-ot kaptam, egy másik válaszoló, aki ennyit írt: "én is", 90%-osan hasznosnak bizonyult, ezután már tényleg nem fog befolyásolni ez a szám.
2009. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a pontozási rendszer egyáltalán nem ad reális képet.
2009. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem wowozzál, ne ilyen kérdéseket találj ki XD
2010. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!