Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzák le a másik...

Miért pontozzák le a másik válaszát?

Figyelt kérdés

Látom hogy nagyon sokakak válaszát lepontozzák ennek mmi értelme van?

Azért ide irok mert ezen az oldalon vagyok a legtöbbet.

Szoval szerintetek van értelme?


2010. ápr. 30. 15:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ugyértem nem mindegy milyen válasz jött a feltett kérdésre?

Gondolom azért teszik fel mert nem tudják rá a választ.A gyereknevelésbe pedig nem hiszem hogy két egyforma ember/anya van.

2010. ápr. 30. 15:11
 2/15 anonim válasza:
78%

ezen én is sokat gondolkodom, meg azon is hogy sokszor nagyon csúnya stílusban válaszolnak kérdésekre és arra jöttem rá, hogy lehet ezek az emberek így akarják elérni, hogy figyeljenek rájuk. rögtön kialakul a vita téma, azzal el lehet szórakozni, te is ideírtad ezt a kérdést, erre is lehet reagálni.

unatkozik, befásult, történésre vágyik.

aztán lehet nem jól gondolom....

2010. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Szerintem nincs semmi értelme és nem is értem mire jó?!

Ha valaki nem tud kielégítő valaszt adni az inkább ne is irjon semmit.

Szerintem a kérdező nem arra kiváncsi, hogy mások lehurrogják.

Sajnos én is találkoztam kérdésem feltételekor ilyen emberekkel. SAJNOS :(

De annak örülök hogy vannak olyan emberek akik megvédik a kérdezőt :)

Remélem ezt a kérdésedet az OLYAN emberik is elolvassák akik itt élik ki bunkóságukat. :)

2010. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne? azért van ez a funkció, hogyha akarjuk, akkor igénybe vehetjük. és szerintem általában azokat pontozzák le, akik valami nagyon durvát vagy sértő, vagy éppen tök hülyeséget beszélnek. velem is előfordul, hogy valakire rányomok egyet, mert akkora hülyeséget irt (nem vicces dolgot, hanem, amit ő komolyan gondol, de az képtelenség).
2010. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
72%
Akkor pontoznak le általában ha valaki egyáltalán nem használható, buta választ ad, hogy így talán felismerhető legyen az aki nem kompetens.
2010. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
53%

TYŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!Lepontozókkal találkoztam már kérdezőként,válaszolóként...szóval ezek az unatkozó emberkék mindenre tudják a megfelelő tökéletes választ.Mi egyszerü halandók pedig csak kérdezünk,okoskodunk,kérdezünk,okoskodunk...

Szóval,kérdésedre a válszt nem tudom,azt viszont igen,hogy némely alkalommal nagyon elkezd viszketni a tenyerem és annyira jó lenne ha karnyújtásnyira lenne valamelyik:DDDDDD

2010. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Az en velemenyem az, hogy csak a kerdezonek kellene lehetoseget adni a pontozasra.

Ove a kerdes legyen Ove a lehetoseg, hogy eldontse, hogy Neki mi a hasznos es haszontalan valasz.

De ez is csak egy velemeny!!En nem szeretem, ha helyettem dontik el, hogy szamomra mi fontos.

:)

2010. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
71%
Az csak jó lenne ha akkor pontoznának,ha tényleg oltári baromságot írt az illető.De nem!Itt unalomból pontoznak végig le mindenkit hogy történjen már valami!
2010. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
76%

Én például sok továbbképzésen veszek részt, és itt próbálom ezeket megosztani másokkal is, pl lebeszélni a könnycsatorna szondázásról, stb...

aztán olyanok,akik meg sem kérdeznek más orvost élből vágják,hogy de azt muszáj, aztán jól lepontoznak, na én ezeket a hülyén okoskodni akarókat nem értem.

mindenféle szakmai tudás nélkül leszólni a másikat,mert jót akar...

2010. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
91%
bocsi az off-ért,de könnycsatorna átmosás ügyében írnál privit érveket-ellenérveket?7hónapos a kisfiam és húzom halasztom...még egyszer bocsi!
2010. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!