Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Valaki direkt rám szállt és...

Valaki direkt rám szállt és lepontozza az összes válaszomat?

Figyelt kérdés

Reggel még azok a válaszaim, amik most 0%-on vannak, nem voltak lepontozva.

Valaki tényleg azzal tölti a fölös idejét, hogy az én válaszaimat pontozza le???


2011. szept. 29. 14:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
93%
a politika elég kényes kérdés, ott nincs megértés meg hasonlók, csak kül. pártkedvelők te épp az ellenkező csapatot fogtad ki.. szerencse kérdése
2011. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
57%

különben lehet van valami abban amit a kérdező mond. Úgy néz ki én is szereztem egy "kedves" ellenséget magadnak aki nem a választ nézi hanem azt hogy ki írta:)



http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__2..

2011. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
28%
Kedves kerdezo, ne keseredj el, az alacsony %-uak is lehetnek ertekes tagjai a tarsadalomnak. (Meg 30% alatt is! bezony.)
2011. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
95%

Emberek,nem tűnt fel,hogy a politikán belül,nem csak Ti vagytok lepontozva hanem MINDENKI?!

Ez egy ilyen,mindegy mit írsz le leszel pontozva van aki azért pontozz le ,mert nem ért veled egyet (a politikán belül ez sokszor megtörténő dolog) meg van aki azért,mert unatkozik. Vagy vállalod a véleményed (hatalmas) következményeit vagy nem írsz oda,ennyi.

2011. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
7%
Már csak azért is felpontoztalak. :D
2011. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Nemzeti Liberális

A neved alapjan biztos egy kommunista.

2011. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!