Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Észrevettétek, mennyi kötekedő...

Észrevettétek, mennyi kötekedős, rossz indulatú ember van itt?!

Figyelt kérdés

Bármilyen kérdésről legyen szó, 4-5 válasz normális hangnemű, majd jön "A Jani" aki elkezd nagyfiúskodni (lehet lány is) és jól leoszt mindenkit, s egy idő után már úgy jön ki, hogy te (a kérdező) vagy a hülye...

pl. egy nagyon primitív fiktív példán szemléltetve:

'Jól áll nekem a piros? képpel'

a. igen

b. nem

c. mér' hordassz pirosat, buz i vagy?

d. jajj a kis bu zi ...

e. amúgymeg mi ez a gatya, mér' nem szoknya? de abból meg mé' nem fekete inkább?


Erre gondolok. Miért kell a sok h ülye embernek beleszólni olyanba, ami már nem az ő hatásköre?!

Miért kell kötekedni???

Elhiszem, hogy sokan unatkoznak, és ha már nekik sz ar az életük akkor másnak is legyen már az, de félretehetnék egyesek a lenézést és ha nem tudnak érdemi választ adni, inkább hallgatnának.

Én pl. egy bizonyos fogyókúránál kértem írásban, a kérdés után, hogy ellenzők ne oktassanak ki, mert azokat kérdezem, akik tapasztalatból tudnak írni...az értő olvasók ezt nem vették figyelembe, a végén én voltam a nagyonhülye, mert "azzal" a diétával akartam próbálkozni...


2011. okt. 20. 08:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mi nem érthető abban, amit írtam? Szerintem elég világos, hogy idegesítőnek tartom azokat, akik rosszindulatúan beböfögnek 1-1 hülyeséget teljesen feleslegesen. A kérdés is erről szól, nem?
2011. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
13 nap alatt 6 kg lement és 2 évig kitartott. (Igaz, hogy azért, mert nem figyeltem oda, hogy esténként nem kellene földimogyorót nassolni)
2011. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszi a fogyis linket! Majd én is elolvasom :)
2011. okt. 20. 09:34
 24/25 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__23010..


Na itt van egy válaszoló, aki nem ért..csak minősíti a kérdezőt, holott nem ez volt a feladat, hanem a kérdésre nyújtani megfelelő segítséget..

2011. okt. 20. 12:56
 25/25 anonim ***** válasza:

Húú megnéztem..

tényleg jól leugatott az a gyökér:D

De tudod mit?Ez az ő szegénységi bizonyítványa!

2011. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!