Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Észrevettétek, mennyi kötekedő...

Észrevettétek, mennyi kötekedős, rossz indulatú ember van itt?!

Figyelt kérdés

Bármilyen kérdésről legyen szó, 4-5 válasz normális hangnemű, majd jön "A Jani" aki elkezd nagyfiúskodni (lehet lány is) és jól leoszt mindenkit, s egy idő után már úgy jön ki, hogy te (a kérdező) vagy a hülye...

pl. egy nagyon primitív fiktív példán szemléltetve:

'Jól áll nekem a piros? képpel'

a. igen

b. nem

c. mér' hordassz pirosat, buz i vagy?

d. jajj a kis bu zi ...

e. amúgymeg mi ez a gatya, mér' nem szoknya? de abból meg mé' nem fekete inkább?


Erre gondolok. Miért kell a sok h ülye embernek beleszólni olyanba, ami már nem az ő hatásköre?!

Miért kell kötekedni???

Elhiszem, hogy sokan unatkoznak, és ha már nekik sz ar az életük akkor másnak is legyen már az, de félretehetnék egyesek a lenézést és ha nem tudnak érdemi választ adni, inkább hallgatnának.

Én pl. egy bizonyos fogyókúránál kértem írásban, a kérdés után, hogy ellenzők ne oktassanak ki, mert azokat kérdezem, akik tapasztalatból tudnak írni...az értő olvasók ezt nem vették figyelembe, a végén én voltam a nagyonhülye, mert "azzal" a diétával akartam próbálkozni...


2011. okt. 20. 08:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A kötekedős, rosszindulató beszólóknál gondolj arra, hogy az az ő szellemi színvonalát mutatja.

Akit az tesz boldoggá, hogy zsinórban lepontozza azt, aki az ő véleményével ellentétest ír, az lehet, hogy ezzel akarja a saját pontszámát arányaiban növelni (=nem a segíteni-akarás dolgozik benne, hanem "pontvadász")


Ha te vagy az, aki a 13 nap alatt mínusz 8 kg. Kétszer is odaírtam, hogy én is megcsináltam, lement rólam 6 kg. Én speciál azért pártolom, mivel kb. 30 év óta nem reggelizem, ezért nekem ez a fajta fogyókúra tökéletesen testreszabott volt, és nagyon meglehet, hogy az általad tervezett "csirkés" változatot ismét én is elkezdem.

2011. okt. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled baj!Én úgy gondolom azért van ez az oldal,hogy kérdezzünk.Én is normális dolgokat szoktam kérdezni.De mindig van egy két alak aki csak szórakozásból jár ide,és leoltja az embereket.Amikor komolyan válaszolok,akkor meg azért.Pedig akkor tényleg csak én is segíteni akarok.
2011. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8:31 vagyok.Tegnap válaszoltam egy kérdésre,tudtam hogy igaz,mert állatorvostól hallottam.Erre leoltanak,hogy milyen hülyeségeket beszélek.Ezért lett 82%-ból kevesebb,mert megnyomták a hülyék a rossz kezet.
2011. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

13 nap alatt 8 kiló?

Az meg hogyan?

De jó lenne nekem is!

2011. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Sajnos a pontozás az így megy. Ami válasz nem tetszik, az nem hasznos, ami jónak hangzik (de lehet fele sem reális) az meg hasznos...ez van:(
2011. okt. 20. 08:41
 16/25 A kérdező kommentje:

"jajj, a magyarok milyen rosszindulatúak" meg "Jajj, az emberiség szörnyű, az emberek szörnyűek", mert így magukat különbnek akarják feltüntetni mindenki másnál. Persze ezek az idióták nem veszik észre, hogy mennyire szánalmasak."


ööö ezt nem értem...Egyértelmű, hogy a sok buta, rossz indulatú, kötekedős embertől, aki segíteni nem akar, csak jól beszólni valakinek mert ettől lesz nagyfiú (ha már a közvetlen környezete elnyomja), azoktól "különbnek" érzem magam.... De lehet megint velem van a baj..


Akármilyen kérdésre nyugodtan lehet írni ellentétes választ, de mindezt lehet nagyon szép, finom hangnemben, mert aki paraszt módjára ír, s azt sugallja, hogy a kérdező hülye, hogy egyáltalán hogy kérdezhet -szerinte- ilyen hülyeséget, annak a kritikája/javaslata nem építő jelleggel fog hatni... szóval hadd érezzem már magam "különbnek"..

2011. okt. 20. 08:44
 17/25 A kérdező kommentje:

Engem a 90 napos diétánál szoktak mindenféle hülyének lehordani.

közben mindenki ugyanazzal a 3 sorral érvel, amit szerintem egy honlapon vagy itt belinkelt honlapon olvashatott mindenki.

2011. okt. 20. 08:46
 18/25 anonim ***** válasza:
2011. okt. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs veled. Sokáig engem is zavart, különösen a sütés-főzés rovatban, mert ugye- ott mindenki azt írja le, ami az ő szokása, ízlése, vagy ahogyan ő tanulta. Egy alkalommal ott én is szóvá tettem, hogy azért mert az ország másik részében valamit másként sütnek-főznek, attól az még lehet jó. Azóta egy kicsit a "leszólások" megritkultak.

Nem kell vele foglalkozni, aki ezt csinálja, annak ez okoz örömet, és attól boldog, hogy sikerült valakit felbosszantania. Ne add meg neki ezt az örömet!

2011. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Köszi a fogyis linket.

Amúgy hatásos?

2011. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!