Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jól érzékelem, hogy a gyakorik...

Jól érzékelem, hogy a gyakorikérdések oldal látogatói általában a fiatalabb korosztályból kerülnek ki?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én már középkorú vagyok. Ha olyan kérdést teszek fel , amire csak egy másik szülő tudna igazán tanácsot adni,kevés használható tanácsot kapok.Általában kamasz, vagy nagyon fiatal felnőttek válaszolnak.Ennyire kevesen lennénk mi középkorúak, vagy csak ők nehezebben válaszolnak? Sajnos sok válaszoló a névtelenséget kihasználva kötekedő kommentet ad. Pedig aki egy kérdést kiír,annak biztos nyomós oka van, és nem kötekedést várna.
2009. máj. 7. 08:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%
11:11 - Huszonévesen dolgozom, a szüleim naponta veszekednek, amit veszek, azt abból veszem, ami a munkámból van, nem járok bulizni, és most is csak betegség miatt vagyok itthon. Álljon meg a menet...
2009. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem merném kijelenteni, hogy csak az egyik ill. csak a másik korosztály képviselteti itt magát rendszeresen. Véleményem szerint ez függhet attól is, hogy milyen kategóriáról van szó...

A lepontozgatók meg nem feltétlenül fiatalok/gyerekek, a nevük mellett lévő pontjaik alapján néhányukra rákerestem iwiw-en, és igencsak meglepődtem, hogy 30-as anyukák is ugyanúgy voltak köztük, mint 13 éves kislányok...

Én magam egyébként egy 34 éves háztartásbeli vagyok.

2009. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!