Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt egy rakás olyan...

Van itt egy rakás olyan kérdező, akin gyakorlatilag azt lehet érezni, hogy úgy teszik fel a kérdést, hogy csak azok válaszát fogadja el, akik rábólogatnak a saját hülyeségre. Miért ilyenek? Ti is érzitek ezt?

Figyelt kérdés

Na, most komolyan....

Abban a pillanatban, hogy valaki olyan választ ad, ami nem az ő szájízének megfelelő, lazán le vagyunk pontozva (bár én még mindig nem tudom, hogy ez mire jó, és nem is érdekel), vagy éppen le vagyunk szemetezve! Gyakorlatilag ezek a kérdezők azért teszik fel itt a kérdést, hogy utána a vitatéma partnerének ezt mutogassa, hogy: NÉZD MEG, IGENIS NEKEM VAN IGAZAM ÉS TE MEG A HülYE VAGY!!!

Mi a fene van az emberekkel? Nem bírják elviselni az igazságot? (az igazság nem szégyen, csakhát kellemetlen ugyebár.....)

hey, ne ugorj be, ez is egy olyan kérdés volt..... beugrottál, vagy tényleg így gondolod?

Ja, és itt várom egész nyugodtan a leszólásokat is, csakhát az is érdekelne, hogy válaszoláskor mi motiválja az embereket.....

Én mindig a saját tapasztalataimat írom le, aztán hiába próbálom jó felé terelni a kedves kérdezőt, pont leszarja, nem akar más hibájából tanulni, akkor meg minek kérdezi?

A másik tapasztalatom: ha már van netje nekije (szépen magyarosan) és itt megkérdezi, azzal az erővel gugli annyi mindent tud..... miért nem használják?????

Szóval lehet, hogy sorszámozni kell a válaszokat :)

Köszi mindenkinek aki végigolvasta, ha képes voltál rá, jelentkezhetsz nálam a sörödért :)))) Főleg akkor ha válaszoltál is! :)


2009. máj. 14. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Áh,Te vagy akit lepontozgatnak.

Ja ,igazad van

Néha én sem olyan választ irok ami tetszik a kérdezőnek de egy ilyen oldalon ez a lényeg ,mások véleménye.

Különbözőek vagyunk ,nem baj ha más a véleményünk.

H a vki csak "bologatos" választ akar kapni ,irja oda.Nem?

2009. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont most akadtam ki ezen föntebb! Nem vagyok (még) anyós, de felháborító, ahogy habzó szájjal szidják szegényeket, rossz olvasni. Egy-két normális, reális hang akadt, már 0 körül a %-uk.


Valószínű az az ember várja így a támogatást, aki végtelenül gyáva. Nem meri felvállalni szemtől szembe az ellenvéleményét, valamivel, valakivel muszáj takaróznia. Akár az itteni válaszokkal, persze a neki bólogatóékkal. Kiabálni, "jól beolvasni" is az szokott, aki fél. Gerinces embernek, aki tudja, hogy igaza van és ebben biztos is, nincs szüksége külső támogatásra, és nyugodt hangnemben képes lerendezi a konfliktusait.

2009. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

:) elsőnek :

baromira nem érdekel a pontozás, nem is tudom mi a jó benne :)

Egyszerűen csak saját véleményemet leírom, és azt látom, hogy bármennyire is ésszerű a válasz, lehülyéznek... pedig tapasztalatból mondom, mert amihez hozzá sem szagolnék, nem pofáznék bele csak úgy.... Szóval semmi rosszindulat, csak a puszta tények.... de nagyon nehezen veszik.... tényleg úgy érzem, hogy csak be akarják villantani a válaszokat, hogy igazolják a saját hülyeségüket. Sok esetben azért én meghallgatnám a másik felet is, hogy mit mond......

Mindegy :))))

2009. máj. 14. 17:57
 4/16 A kérdező kommentje:

:)

Másodiknak :)

Kedves "anyós"... sajna olyan országban élünk, ahol hülyék a társadalmi normák.

Én az első anyósomat nem ismertem. A második anyósomat imádtam volna, de pont a férjem volt az, aki úgy állította be, hogy nem lehet.... mióta elváltunk, tisztáztunk egy rakás félreértést. Lássuk be, sajna nem működik megfelelően a kommunikáció, ezért lehetnek ezek az anyós-meny utálatok. Én szerettem volna kijönni az anyósommal.

De most az itteni kérdezőkről van szó. Sokan megsértődnek az igazságtól...... Hát ja, így jártunk! Nagyon sokan nem tudják elviselni....

2009. máj. 14. 18:01
 5/16 A kérdező kommentje:

helyesbítek: majd leendő anyós :))

bocsánat

2009. máj. 14. 18:05
 6/16 A kérdező kommentje:
szeretnék még válaszokat... vagy ennyire gyávák az emberek? Nem merik elmondani a véleményüket?
2009. máj. 14. 20:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Az ilyen topikok kérdezői hangsúlyozzák a legjobban, hogy ők még állást sem foglalnak. Ehhez képest hisztiznek, ha nem csak bólogatást kapnak:/
2009. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezért nem találom a "mi a véleményetek a metroszexuális férfiakról" oldalt...?
2009. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem, megvan. http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker.. Ennél tűnt fel a legjobban ez a jelenség.
2009. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Odaírja, hogy mit vár, csak burkoltan. Ilyenkor közli vagy feltűnően érezteti a sajátját.
2009. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!