Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt egy rakás olyan...

Van itt egy rakás olyan kérdező, akin gyakorlatilag azt lehet érezni, hogy úgy teszik fel a kérdést, hogy csak azok válaszát fogadja el, akik rábólogatnak a saját hülyeségre. Miért ilyenek? Ti is érzitek ezt?

Figyelt kérdés

Na, most komolyan....

Abban a pillanatban, hogy valaki olyan választ ad, ami nem az ő szájízének megfelelő, lazán le vagyunk pontozva (bár én még mindig nem tudom, hogy ez mire jó, és nem is érdekel), vagy éppen le vagyunk szemetezve! Gyakorlatilag ezek a kérdezők azért teszik fel itt a kérdést, hogy utána a vitatéma partnerének ezt mutogassa, hogy: NÉZD MEG, IGENIS NEKEM VAN IGAZAM ÉS TE MEG A HülYE VAGY!!!

Mi a fene van az emberekkel? Nem bírják elviselni az igazságot? (az igazság nem szégyen, csakhát kellemetlen ugyebár.....)

hey, ne ugorj be, ez is egy olyan kérdés volt..... beugrottál, vagy tényleg így gondolod?

Ja, és itt várom egész nyugodtan a leszólásokat is, csakhát az is érdekelne, hogy válaszoláskor mi motiválja az embereket.....

Én mindig a saját tapasztalataimat írom le, aztán hiába próbálom jó felé terelni a kedves kérdezőt, pont leszarja, nem akar más hibájából tanulni, akkor meg minek kérdezi?

A másik tapasztalatom: ha már van netje nekije (szépen magyarosan) és itt megkérdezi, azzal az erővel gugli annyi mindent tud..... miért nem használják?????

Szóval lehet, hogy sorszámozni kell a válaszokat :)

Köszi mindenkinek aki végigolvasta, ha képes voltál rá, jelentkezhetsz nálam a sörödért :)))) Főleg akkor ha válaszoltál is! :)


2009. máj. 14. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt én is tapasztaltam!

Meg én egyébként a szélsőségektől vagyok rosszul. Vannak olyan bigott emberek, akik ha meghallják a szót, egyből egy dologra asszociálnak. Szoli: rák (úgy, hogy még egyszer sem volt). Smink: nuku "természetesség". Keverék kutya: biztos elmebetegség.

És ha kérdést tesznek fel, akkor azt már eleve úgy teszik, hogy csak egyfélet nézetet fogadnak el a válaszokban. Pl. feltesz egy olyan kérdést, hogy "A pasik szeretik az agyonsminkelt csajokat?" És alul kifejti, hogy ő miért utálja őket. A kérdésére egy pasi sem válaszol, de megnyugszik a lelke, hogy az őt támogatókkal leszólta a többieket. És mindeközben azt hiszi, milyen jó fej.

Na én ettől kapok hülyét. :)

2009. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Ezt a metroszexuális kérdést nem olvastam anno, de mindjárt végigolvasom, érdekesnek tűnik - egyébként ezt a kifejezést még nem is hallottam. Megint tanultam valamit :)

Hűtöm a söröket :)

2009. máj. 15. 07:37
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb, amikor tényleg véleményt kérdeznek, szóval arra gyakorlatilag minden válasz jó, de mégis lepontozzák azokat, akik máshogy gondolják, mint a többség, vagy épp valamivel negatívabban. Emberek... - jobb magyarázat nem jut eszembe.

Kapom a sört?:D

2009. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:) Milyet kérsz? :)
2009. máj. 15. 11:12
 15/16 anonim ***** válasza:
Néhol őszintén megírják, hogy más véleményen levők kíméljenek, csak más szavakkal:D
2009. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a metroszexuális topikban is megvan. Nem gyantázza magát tetőtől talpig=hetente fürdik:)
2009. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!