Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek is már-már "második...

Nektek is már-már "második otthon", egyfajta klub a Gyakorikérdések.hu?

Figyelt kérdés

Nekem igen. Már május óta tag vagyok és egyre jobban megszerettem a GyK -t. Van itt humor, dráma, rémisztés, nevetés, beszélgetés, eszmecsere, tanácsadás, leoltás és dicséret, minden! A GyK 2006 óta, azaz körülbelül 5 éve van az interneten, és úgy gondolom, hogy ha valaki nem is volt a kezdetektől fogva tag, azért itt egy elég rendes közösség kovácsolódott össze. Habár nem látjuk egymást, tudunk együtt nevetni és együtt oltogatni egymást - sőt olyat is láttam, hogy valakik szó szerint összeverekedtek! :) Legyünk 2012 -ben is ilyen összetartóak! Azt hiszem a GyK megérdemel egy tapsot. (Aki tapsol, az írja kommentben, hogy "taps" :D)

Ti mit gondoltok az oldalról?


2011. dec. 4. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
taps
2011. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
taps
2011. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Már mért ne lehetne humorérzéke utolsó előtt-előtti? Csak hát gondolom nem a tinihumorra bukik. Életkori sajátosságok eltérőek.

Taps, az önérzetes hülyéknek, unatkozó, tiszteletlen gyermekeknek meg korbácsütések csattogó hada.

2013. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!