Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért izgat az, hogyha leponto...

Miért izgat az, hogyha lepontoznak a többiek?

Figyelt kérdés

Sokan ki vannak akadva, hogyha valaki lepontozza őket.

Hol számít és ki a fenét érdekel, hogy hány %-os a válasz?!

Adnak érte valamit?

Tisztára, mint a dedóban. Remegnek a jó pontokért...


2011. dec. 29. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének köztünk jócskán "homo ludens"-ek, ez az oldal már rég lehúzhatta volna a rolót...:))
2012. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem meg az izgat ha egy lányt valami idegesít de valahol mégis jónak találja azt! 🤣🤣🤣
2022. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez annál is ha egy jó lány a wc-be fingik mondjuk, és azt mondaná rá hogy undi de valahogy mégis jó! 😀😀🥰🥰
2022. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, viszont én azt mondom, annyira nem izgat, de nem örülök neki ha ilyen történik 😀😀😀 de egy ilyen világban ez abszolút nem meglepő hogy ilyen megesik, hisz ahány ember, annyiféle gondolkodásmód.....
2022. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De nem a gondolkodásmód a lényeg, hanem a rosszindulat. És ha válaszolok a legjobb tudásom szerint, akkor bunkóság lepontozni. Nem kell egyetérteni, attól még lehet a vélemény, vagy a tanács jó.

És ha ilyen rosszindulatúak az emberek, akkor tényleg minek is adjak én bárkinek tanácsot itt?

2022. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!