Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hú de nemtetszik ez nekem,...

Hú de nemtetszik ez nekem, hogy a régi kérdések is előre kerülnek, és az ujjak meg jóval hátrébb, értékes kérdesek veszhetnek el. Nektek tetszik, jó igy?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 10:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
nekem sem tetszik, nagyon szar ez így.
2009. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
neeeem!! igy midnen figyelemre ehes balfek elore nyomja a kerdeset mig az ertelmesek hatul maradnak. na meg kinek lesz turelme folyton elore tuszkolni a sajatjat csakhogy vegre valaszt kapjon? :-|
2009. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
hát jah,,,lehet ojan kérdést tesznek elöre ami azóta már rég meg van oldva...
2009. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
tegnap azt néztem,hogy valaki előretolta a kérdését ismét,de már akkor 5 válasz volt rá.könyörgöm miért?20-at akar rá?remélem olvassák a szervezők is,mert a kérdés ezért lett feltéve.
2009. júl. 12. 10:19
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is idegesítő..Én nem válaszolok rá, ha egyszer kevesen vagy senki nem válaszolt ezekre a kérdésekre, annak biztos megvan az oka.Nem?Nem tudom kinek volt ez az ötlete, de..
2009. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Én csak március óta vagyok az oldalon, de mindíg megnézem -kategóriánként- a hasznos,de válasz nélküli kérdéseket is. Az a gyakorlat,hogy a főoldalon keresgélünk,pedig vannak olyan,nagyon hasznos kérdések,amelyeket már nem lehet "látni".Azok az emberek,akik kérdeznek,valóban várnak hasznos válaszokat,de nem minden esetben kapnak. Ráadásul nekem az sem tetszik,hogy egy kérdező még arra sem méltatja a válaszolót,hogy legalább értékelné.Teljesen mindegy,hogy lepontozza,vagy hasznosnak itéli,de legalább jelezné,hogy olvasta.
2009. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is idegesítő, remélem, minél hamarabb megszüntetik! Van olyan kérdés a családi kapcs. rovatban, amire 39 válasz van és mindig legelöl van! ÁHHH!!!
2009. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
biztos,hogy olvassák a szervezk is ,ert a kérdést a babák kategóriába tettem fel,és 3 an ott válaszoltak,aztán egyszer csak eltünt,iderakták.remélem más is felteszi igy megszüntetik mihamarabb.
2009. júl. 12. 10:50
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nagyon tetszik ez az újítás! Csak ahogy látom itt néhány nem értitek pontosan hogyan működik ez:


Olyan kérdést lehet előre húzni, amit legalább 36 órája tettünk fel, de nem érkezett rá válasz. Egyszerre csak 3 kérdést húzhatsz előre. A negyedik kérésed akkor húzhatod előre, ha az előző 3 kérdésből amiket előrehúztál, lejár, vagyis eltelik legalább 36 óra. Ha lejár mind a 3 kérdés, újabb 3 kérdést húzhatsz előre, de ezt csak 36óránként teheted meg.


Nem kell attól félni hogy egy csomó kérdés elfogja árasztani az oldalt, mert pl nekem van vagy 15 oldalnyi kérdésem, ebből csak 6 darab olyan kérdésem van, amire nem jött válasz, tehát ez egyáltalán nem sok!!


És nagyon örülök ennek az újításnak, nagyon tetszik, mert: tegnap előrehúztam az egyik kérdésem, és ma reggelre már 4 hasznos válasz jött rá, de amikor anno feltettem, senki rá se nézett!


Szóval nekem tetszik.

2009. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem tetszik! Ossze vagyok zavarodva :(

Jobb volt a regi!

2009. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!