Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hú de nemtetszik ez nekem,...

Hú de nemtetszik ez nekem, hogy a régi kérdések is előre kerülnek, és az ujjak meg jóval hátrébb, értékes kérdesek veszhetnek el. Nektek tetszik, jó igy?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 10:04
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
80%

Miért lenne már baj, h előre rakták? Szerintem jó ötlet - attól a többi ugyanúgy újként ott van az elején, csak kékkel. Nincs ebben semmi katasztrófa!

Köszi szervezők, nekem nagyon tetszik! :)

2009. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Hát rohadtul nem tetszik!!! Most tettem fel egy kérdést és már rögtön a 7. helyre került. És friss kérdés! :(

Nem ebben kellett volnba újítaniuk! Lenne ennél sokkal fontosabb is, amit átvariálhattak volna!

2009. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
sajnos nem igaz,hogy csak olyan kérdéseket húznak elő amikre nincs válasz.figyeltem és előre került egy olyan kérdés,amire már 5 válasz volt.ezzel szerintem csak a folyamatos ismétlést érték el.
2009. júl. 12. 11:26
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
10.56-os! Te nem vagy tisztában azzal, hogy ez hogyan is működik! Nem csak olyan kérdéseket lehet előre húzni, amikre egy válasz sem érkezett, hanem bármelyik válaszodat, amire 36 órája nem érkezett érdemleges válasz!!!! Olvasd el a kérdésednél!!!!
2009. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem bejön.már kaptam is egy egy hónapos kérdésemre érdemleges választ-az elsőt!!!.))


a főoldalról nem szorít ki kérdést,ha belépsz a témába akkor meg nyugodtan végig lehet nézni az összeset,max.kihagyod a szürke kérdőjeleseket.../ezért van külön jelölve/és ott vannak alatta az újak.senkinek se esik le a karikagyűrű,ha 2-vel többet kattint,h.böngésszen egy kicsit a kérdések közt....lehet h.ez annak aki a kérdést újra feltette,nagyon fontos.jó van olyan kérdés is ahol sok válasz volt már,de hátha nem volt elégedett velük.

azokat kell elolvasni és megválaszolni,amelyeket érdemesnek tartasz rá..ennyi.


szóval én gratulálok a szerkesztőknek nekem bejön az újítás..


amúgy tapasztalatból:a hírlevélben küldött meg nem válaszolt kérdéseket szinte senki nem fogja végigböngészni,ahhoz túlságosan ömlesztve van,túl sok....közben lehet h.már nem is aktuális.itt meg ha még választ várnak,kiemelik és kész.:)

2009. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
96%
jó nagyon!!
2009. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
ÉN még azon is kiborulok, hogy teljesen értelmetlen "humor kategóriába" tartozó kérdések előrekerülnek, az önismeretire pedig alig érkezik válasz..:O:O:O
2009. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,akkor azoknak akiknek tetszik ez a megoldás felrakom mégegyszer,meg mégegyszer,hátha megunják.
2009. júl. 12. 13:45
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan felteheted, akit nem érint, az átnéz rajta. Egyébként azoknak nagyon jó, aki nem kapott érdemleges választ, úgyis felteszi mégegyszer. Úgyhogy szerintem is jó!
2009. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem tetszik,nagyon rossz.az új kérdéseket rohadtul nem fogja senki olvasni mert kinek van kedve hátra lapozgatni??!!sza ez így de nagyon!
2009. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!