Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akik erre az oldalra regisztrá...

Akik erre az oldalra regisztráltak sokan miért nem vállalják, hogy a nevük megjelenjen a kérdéseik ill. a válaszaiknál?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 13:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert én anonymus-ba nyomom xd
2012. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
te sem vallalod, bocs :) Anett Akkor miert nem irod ki a vezeteknevedet is? Ha mar felteszel egy ilyen kerdest.. Egyeb nicknevek mint pl Gyava Oroszlan jobb? :) Amugy meg anonim az oldal, senkinek semmi koze ahhoz hogy hivnak..
2012. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is feltettem egyszer.Sok hasznos válasz érkezett:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__3012808-..

2012. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt akkora harc lenne, hogy elképzelni is szörnyű. Az indulatok egymásnak feszülnének és akár az utcán is folytatódhatnánk. Rendben van ez így.
2012. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
We are Anonymous. We are Legion.
2012. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmi köze senkinek ahhoz, hogy kivel mi történt. Én szívesen megosztom másokkal a tapasztalatom, de egy kínos esetnél (pl: "Miért van hüvelygombám?" kezdetűeknél) ki akarná vállalni nyilvánosan, hogy IGEN NEKEM HÜVELYGOMBÁM VAN! Vagy, ha valakit szexuálisan zaklattak, és egy másik szintén zaklatott emberbe próbál lelket önteni, de nem kívánja minden hülyegyerek, esetleges ismerős orrára kötni a múltját szerintem érthető.
2012. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert vannak napok, mikor csak trollkodni járok ide (mindig mondom, hogy nekem a GYK a dühöngőm), de sokszor meg tök normálisan ülök ide, értelmes válaszokat írogatva. Nem akarom, hogy egyik-másik kommentemből ítéljenek meg.

Nem mellesleg gyakran írok/kérdezek magamról tök személyes dolgokat, nem kell, hogy pár nap múlva egy kérdésnél a fejemhez vágják.

2012. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Mert a GyK lényege az, ha nem tudnád, hogy név nélkül kérdezhetsz, válaszolhatsz, mert ez egy anonim oldal!
2012. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Csak azért,mert amikor én regiztem még teljesen anoin volt a dolgo és nem is érdekel ,ohgy ki válaszol.

De nyugodtan

2012. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ember névtelenül szívesebben segít a tapasztalataival, mert ha tudnák a nevét, akkor lehet, hogy bajba kever másokat, ismeretlenek vagy épp barátok megtudnak róla dolgokat. Másrészt a nicknevek meg a tied, az, hogy "Anett"... hát mennyivel "őszintébb" vagy praktikusabb, mint ha vki nem vállal nevet? Ha az lenne, hogy Losonczy Géza, az lenne névvállalás...
2012. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!