Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell állandóan lepontozn...

Miért kell állandóan lepontozni az embert?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nem teljesen babás téma. De az egyik kérdésben válaszoltam őszintén és totál le lettem pontozva. Nem értem miért kell ilyen módon leértékelni az ember véleményét ha nem ugyan az a véleménye mint a nagy áttlag?

Mi élvezet van abban főleg ha nem is a kérdést kiíró ember pontoz le, hogy más kérdésében lepontozza a másikat?

Én nem tudom ki hogy van vele de ha valaki az én kérdésemet megtiszteli azzal, hogy válaszol, tök mindegy, hogy azt írja e amit hallani akarok vagy nem én mindig pozitív minősítést adok. Hiszen egy reális válaszokat várok és főleg ha több változat van arra a problémára amit kiírtam akkor miért is kellene lepontoznom?

Bocsánat ezért a kérdésért de muszály volt kiírnom és várok mások véleményét is erről.

Hátha valaki erre a kérdésemre válaszolna aki szokott negatívat adni, hogy miért teszi?

Köszönöm szépen a válaszokat.


(zöld kezet fog kapni mindenki aki válaszol a kérdésemre.)


2012. szept. 28. 17:41
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
91%
Szerintem sokat érvelés helyett így akarják ,,meggyőzni" az embert. Én egyszer egy babatermékről szerettem volna leírást adni mert nekünk van. Amiért ez a terméke a minimálbérnek a kb 4x-esébe kerül sokan elkezdtek kötekedni, hogy mennyire pénzkidobás és, hogy akinek ilyene van az mind tudatlan és beképzelt. Én kifejtettem mennyi előnye van és milyen kényelmes a használata. Jött a sok minusz... Megkérdeztem miért pontoznak le így arra is jött sok... Gondolom most amiért nem arról szól ez az írásom is, hogy ,,jajj de nehéz a megélhetés" fogok kapni negatívat. Már nem érdekel. Nagyon bosszantott az elején, hogy egyedül én válaszoltam a kérdezőnek és én kaptam egy kerek nullát! A többi ember csak ,,összefogni" lépett be a kérdésbe.
2012. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
85%
szia!én nem lepontozó vagyok,de egyszer már én gondolkoztam,hogy felteszem ezt a kérdést!nem egyszer találkoztam már én is ezzel a helyzettel...feltettem egy kérdést és a válaszolókat lepontozták vagy válaszoltam és azt pontozták le!minden esetre nagyon érdekes!!!
2012. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Én ha nagyon megy a lepontozás akkor én mindenkit felpontozók.
2012. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 krisztina24 válasza:
81%

Szia!

Én egy kérdésnél tök normálisan válaszoltam, a véleményem mondtam el, szigorúan, és mivel nem a "nagy átlag" szerint "vigyázok" a gyermekemre, le lettem pontozva iletve 3 oldalon keresztül b@sztattak,hogy hogy lehetek ilyen...na,mindegy hosszú,de azóta nem nagyon erőlködök a válaszadással. :(

2012. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Én most mind a kettőtöknek zöld kezet adtam.

Komolyan mondom nem értem. Ha én felteszek egy kérdést akkor örülök, hogy válaszolnak rá.

Én úgy gondolom, hogy mással is így van.

Az egyik kérdésben írtam, hogy hogyan lehet az valamihez szoktatni a gyereket hogy azzal aludjon én leírtam igaz azt is hozzátettem, hogy felesleges mert személyes tapasztalat (mert nekem volt benne részem kicsiként 5 évesen) hogy milyen nehéz volt Anyuéknak leszoktatni róla. Erre jöttek a lepontozások.

Nem az ellen vélemény zavar, hanem akkor legyen a másikban annyi gerinc, hogy írja meg a saját véleményét erről.

2012. szept. 28. 17:56
 6/24 A kérdező kommentje:

Pedig ez is mindenkinek a magánügye, hogy ki hogy vigyázz a gyerekére. De nem?

Nekem is volt jó pár beszólás az elveimmel kapcsolatban.

2012. szept. 28. 17:58
 7/24 krisztina24 válasza:
81%
Igazad van, de sokan olyan hévvel tudják a maguk igazát állítani,hogy csak na. Senkit nem oltottam,nem káromkodtam,nem szidtam,de amiket visszakaptam... Férjemnek meséltem el és sírtam,hogy ilyen emberek vannak...:( Látatlanban bántanak...
2012. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
85%
Én akkor fejeztem be a válaszadásokat, amikor egy "Mi legyen a babám neve?" kérdésre válaszoltam. Írtam egy teljesen hétköznapi (szerintem szép) nevet, erre jött, hogy a válaszom tizenvalahány %-ban hasznos. Erre megkérdeztem, hogy miért is?? Választ nem kaptam, csak néhány zöld kezet, így feltornáztak 40%-ra....
2012. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
88%
2-es vagyok!engem már egy hete folyamatosan lepontoznak általában,ha ez megnyugtat titeket...pedig nem vagyok bunkó vagy nyers és még is!szomorú,hogy ilyen rosszmájú emberek vannak!ezért döntöttem én el,hogy többet nem fogok semmire se válaszolni...kivéve még ezt a kérdést,mert ez engem is foglalkoztat!
2012. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Adtam mindenkinek egy zöld pacsit, vigaszként, hogy jobban érezze magát. Amúgy melyik témakörökbe megy ez a nagy lepontozosdi? Meg ahol ennyire lebsszák az embert?
2012. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!