Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoztak le ennyire,...

Miért pontoztak le ennyire, néha meg fel?

Figyelt kérdés
Mikor én,jó válaszokat írok és kérdésel kapcsolatba.

#válaszoló #GyakoriKérdések #pontózás #le.kérdező
2012. okt. 1. 14:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ezek szerint,sokakatl epontoznak nem csak engemet
2012. okt. 14. 21:11
 12/13 anonim ***** válasza:

azt még hozzátenném (elsők között szóltam hozzá), amikor tök jó választ adok, és mindenki helyesel, a kérdező ajnároz, hogy köszöni meg húha, akkor senki nem értékel. 20an egyetértenek, de senki nem értékel 100%ra. ha én kérdezek valakit, én mindenkit felpontozok, aki érdemben adott választ, azt is, akivel nem értek egyet, de hasznosnak minősül, mert a kérdésre válaszolt.

de ha olyan választ adok, amikor nem értenek velem egyet, 50en odatolják a piros kezet. szóval azt vettem észre, lepontozni van kedvük, de fel már nem...

nem értem. én ha látok olyan kérdések között értelmes választ, amihez hozzá sem szólok, adok egy hasznos voltot rá. nekem nem fáj....

ja, még valami: az százalékot(h mennyire vagy hatékony hozzászóló) azért tették oda az oldal készítői, hogy tájékozódhasson a kérdező, ki szokott érdemben jobb válaszokat adni (úgy értem előbb hiszek egy 92%osnak, mint egy 14-esnek) de sajnos a sok tapló miatt ezt az infot ki kell zárni, mert semmitmondó....

2012. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
előző én kérdezőként mindenkit felpontozok aki normálisan válaszol,aki bunkó az piros kéz és jelentés megy
2012. okt. 15. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!