Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt miért mindenki az alapján...

Itt miért mindenki az alapján pontoz, hogy neki tetszik-e a válasz vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha jól olvastam, itt az áll, hogy a válasz hasznosságát pontozzuk, viszont mindenki az alapján kattintgat, hogy szerény személye egyetért-e a válasszal vagy sem. Ha valaki véleményt kérdez például egy névről, és leírom, hogy nekem nem tetszik ezért meg azért, akkor egy másik személy, aki odavan érte, miért pontoz le, mikor arra válaszoltam, ami a kérdés volt? Elég csak megnézni a Politika kategóriát. Így mi értelme van az egésznek?
2012. nov. 30. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Értelme csak annyi,hogy ez nem az esetek 100%-ra igaz,de mivel megtehetik az emberek,hogy csak úgy szavaznak ezért meg is teszik(sajnos).
2012. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ha neked nem tetszik a Hozéarmandó név, és megírod, lepontoznak.

Meg is érdemled. Rossz az izlésed...:))

Ne válaszolj ilyen név kérdésekre. Azokat tényleg mindíg lepontozzák..

2012. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Elméletileg nem is kéne szubjektív alapú kérdéseket feltenni


A politika kategóriában például nem olyan kérdéseket kéne feltenni hogy melyik a jobb párt,az mszp vagy a fidesz hanem például olyat hogy mikor alakult meg a fidesz párt stb


A Politika kategóriára meg kifejezetten igaz hogy sok félrevezetett ember ír akik például még mindig hisznek valamelyik pártban,de nem fogják fel hogy mindegyik ugyanarra megy ki...Tehát hiába írsz oda egy normális kommentet,a sok birka úgyis le pontoz majd...ugyanez vonatkozik a családi kapcsolatok kategóriára ahol a sértődös mogorva anyucik lepontoznak téged ha megmondod az igazat...vagy a szerelem szex kategóriára ahol hülyeségeket mondanak az olyan srácoknak akik nem tudnak csajozni...


Tehát kerüld az ilyen kérdéseket vagy ne vedd figyelembe a pontozási rendszert mert a szubjektív alapú és bizonyos kérdéseknél bizony keményen lepontoznak az igazságért

2012. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak politika kategóriában. Gyermeknevelésben azért, mert ha az unokaöcsédnek dömpert veszel, akkor hülye vagy, ha nem veszel, akkor is hülye vagy. Állatoknál azért, ha beengeded a kutyát, meg azért is, ha nem. Ételeknél, ha eszel szóját meg ha nem. Vallásnál, ha van hited meg ha nincs.


Én személy szerint utálom, hogy itt mindenki (nem mindenki, csak nagyon sokan) aszerint pontoz, hogy kicsiny lelkének hogy esik a válasz.

2012. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!