Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is sokkal engedéke...

Szerintetek is sokkal engedékenyebbek mostanában a moderátorok?

Figyelt kérdés

Rengeteg provokatív válaszra kattintanék hogy jelentsem őket és rengetegre megjeleníti az üzenetet, hogy ezt már a moderátor látta, de még sem tartotta rossznak.

Itt van pl ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. 4-es válaszoló, egyértelműen trágár és provokatív is, legyökerezte a kérdező unokatesóját mikor a kérdésből kiderül hogy NEM ő szégyelli az apja foglalkozását hanem az osztálytársai tartják gáznak. Ez miért ment át akkor a szűrési listán? Vagy itt, Torgyán József válasza: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. ez talán nem provokatív? De hogy más kategóriából is mondjak példát: itt a kérdező hozzászólása? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-.. A lehülyézés és az abszolút kedves "elhúzhatsz" felszólítást eddig kérdés nélkül törölték..


Aztán a másik, ezek a névtelen beugatások, mikor feltesz valaki egy kérdést és egyből nekiugranak. Az ilyet (aki többszörösen ezt csinálja) miért nem lehet egyszerűen csak kitiltani? Úgy tudom a moderátorok látják minden kérdésnél és hozzászólásnál az illető nevét.


A harmadik pedig hogy felteszek egy kérdést x kategóriába majd pár percen belül átrakják y-ba, mikor alapvetően teljesen beleillik az eredeti kategóriába ahová feltettem a kérdést. Komolyan van aki egész nap a gép előtt ül és a kérdéseket jelentgeti illetve lepontozza?


Szerintetek nem így van?

(kíváncsi vagyok amúgy ezt hány percen belül fogja jelenteni valaki a Lepontozók és Jelentgetők Társaságából!)


2013. ápr. 6. 21:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Hozzászólok gyors még nem jelentik és törlik ezt is:) Abszolút így van!!! Rengeteg provokatív választ és kérdést is benn hagynak mostanában!
2013. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva látom. Véletlenül az egyik válasznál kiírtam azt hogy hüly..., és máris jött a válasz, hogy ez meg az, és meg fogják nézni meg felül bírálják, stb.
2013. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is fordítva van. Mindent kitörölnek, pedig rákérdezett a dologra az illető! Azt bírom egyszer gyerekvállalás nevelés témakörben kérdezett valaki peleka márkát, és én leírtam szerintem melyik a legjobb, és hogy melyiket ajánlom, erre törölték, hogy reklám. LOL Hát ő kérdezett pelenkamárkát!
2013. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na jó de és akkor ebben a kategóriában ezeket miért nem törölték? Nem értem, hogy számukra ez nem provokatív?
2013. ápr. 6. 21:38
 5/16 A kérdező kommentje:
Vagy itt pl: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. nem is egyszer hü.lye p*csázzák le a kérdezőt. Csak azért mert régen ilyeneket egyből töröltek!
2013. ápr. 6. 21:40
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert az a kérdező az is amúgy, de mindegy. Az a kérdés eleve irritáló. Rinyál, hogy unja az életét és mindene megvan, menne önkénteskedni, de a megunt cuccait nem adná oda másnak, mert abból neki mi haszna... hát hadd ne mondjam, hogy mekkora p... :) [link]


csak hogy legyen itt a másik véglet, hogy miért rí az a csaj.

2013. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Például ezt a kérdést is bennhagyták a családi kapcsolatok - egyéb kérdéseknél, pedig nem ide való (ne vedd zokon kérdező, de ha egyszer így van)...

Szerintem valamiért fel kellett gyorsítani a moderálási folyamatot. Hogy ennek mi lehet az oka, azt nem tudom. Talán csak egy-két moderátor van már csak és kevés az idejük egy-egy probléma elbírálására (talán nem megy úgy a szekér, mint régen). Ha például rossz kategóriában van egy kérdés, akkor az plusz idő, míg kiválasztja, hogy akkor hová is való és oda teszi át, ezért inkább jóváhagyja, hogy jól van így.

2013. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én nem szeretem pl ha felteszek kérdést a páromról aki mondjuk ne ma férjem de együtt élünk szinte h ő a családom, a kérdésem sem olyan jellegű h jaj szeret-e hanem komolyabb kérdés amit családos emberek tudnak megválaszolni, és törlik a kérdésem mert szerintük szándékosan ROSSZ kategóriát választottam. jobb esetben csak átdobják a párkapcsolatok kategóriába ahol leshetem h jó választ ad a sok tizenéves
2013. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Attól függ, ha én írok ki valami olyat ami nem tetszik, az "törlődik", másoknál nem látom h így lenne.
2013. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én pl most kaptam egy ilyet:


Zétény (Zéti) vagy Nándor (Nándi)? Melyik név tetszik jobban?" kérdést töröltük, mivel eldöntendő kérdés. Kérjük, a jövőben pontosabban fogalmazd meg kérdésed!


Melyik név tetszik jobban? - nem elég konkrét :D

2013. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!