Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » GYAKORIKÉRDÉSEK nyilván...

GYAKORIKÉRDÉSEK nyilván jellemrajzot ad egy felhasználóról. Nem lehet ez aggályos?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mivel senki se névvel kommentel (még nicknévvel is csak 20-ból egy ember) és az egész önkéntes így jogi aggályt nehezen vethet ez fel.
2013. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A regisztrációs E-mail révén bárki azonosítható.

Persze ha küldött, fogadott leveleket és regisztrált más oldalakon is.

2013. aug. 16. 17:32
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerinted van olyan idióta, aki valódi adatokat ad meg?
2013. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Valójában nem ad, hanem tárol.

Akár önkéntelenül is, ma már nem jönnek létre ingyenes jótékonysági szervezetek, csak ha van benne haszon.

Nos ma az információ a haszon, és ha valaki tud valakiről valamit, az már rég rossz!

2013. aug. 16. 17:45
 6/17 A kérdező kommentje:
Nehéz több tucat E-mail címet létesíteni, ez olyan mint amikor "veszel" egy ismeretlen mobilt, és felhívod vele a haverod, abban a pillanatban ismertté válik az egész "pereputtyod"!
2013. aug. 16. 17:48
 7/17 anonim válasza:
100%
És mi van akkor ha, valaki itt egy alteregóját személyesíti meg? Itt az oldalon nagy "fajvédő", a valóságban pedig egy igazi rasszista "állat". Amúgy meg használj eldobható e-mail címet.
2013. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt el kell olvasni az Adatvédelmi szabályzatot, ami az oldalra nézve kötelező jellegű. Másrészt, szerintem ha valakinek ilyen félelmei vannak, akkor ne regisztráljon ilyen oldalakra. Nekem semmi takargatnivalóm, így nem hiszem hogy bárkinek is érdekes lehetnék.
2013. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Nincs takargatnivalóm, bár lehetne..

Nem vagyok "tennorista", pláne nem öngyilok hegedűs!

Dö azé tödjuk mirő böszélünk? vagy söm?

2013. aug. 16. 19:22
 10/17 anonim ***** válasza:
Alapból nem kell olyan e-mail címet használni,amivel regisztrálva vagy facebbokra vagy ilyen közösségi oldalra. Kell egy kamu e-mail ,ami nem kötődik sehova,ahol személyes adatokat közölsz magadról. Azzal ,amit ide beírsz ,nick név,kamu -email,jelszó stb nem sokat kezdenek. Az ip címet látják,ez alapján ha akarnak eltudnak talán indulni,de mi okuk lenne rá? Meg mit érnének el vele,szerintem semmit.
2013. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!