Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jó így a GYK? Mit...

Szerintetek jó így a GYK? Mit kéne rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Én több mindent változtatnék rajta, hogy az embereket ösztönzőbbé tegye, hogy jó válaszokat adjon. Illetve hogy valahogy több derüljön ki a válaszolókról.

2013. szept. 10. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Az elsot tamogatom a masodikat nem, ugyanis nem mindenki szeretne felfedni a kiletet, viszont szivesen valaszol ha tud a kerdesekre:)
2013. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Én nem szeretem, hogy ha van egy "húzósabb" kérdés, kitörlik. Ír az ember választ, utána meg sehol a kérdés. És akkor mi van, ha meredek, majd elintézik a válaszolók.
2013. szept. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
73%

- Valahogy jelezhetné, ha egy kérdéséhez kommentelt a kérdező.

-Lehetne egymásnak válaszolni

-Kérdést/választ kitörölni

-Úgy válaszolni/kommentelni, hogy csak az általad kijelölt ember(ek) lássá(k). Nem a privire gondolok.

-Pár új kategória, mondjuk egy olyan amiben szabadon, bármit le lehet írni, moderálás/büntetés nélkül. (Persze a legszélsőségesebbek kivételével)

- A válaszok százalékos értékelését eltörölni, mondjuk csak pozitívként lehessen értékelni, vagy egy számláló, hogy X ember találta hasznosnak, X ember nem találta hasznosnak a választ.

- A nagyon durva komik kivételével a moderálást csökkenteni, mondjuk annyit lehetne, hogy a választ elhomályosítani, odaírni hogy ez X okból sértő, vagy ilyesmi, és ha szeretnéd mégis megnézni, akkor ide kattintva megnézheted.

2013. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Egyet értek a hármassal.
2013. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Válaszok szerkesztése/törlése
2013. szept. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, belegondolva, ha a facebookon is lenne a piros kéz, mi lenne...
2013. szept. 13. 05:00
 7/12 anonim válasza:
31%

* Hiányolom a kezdőlapról a "Válasz nélküli kérdéseke"-et, illetve valaki monda, hogy van "Hasznos válasz nélküli kérdések", ezt egyáltalán nem találom, viszont szintén kiraknám a kezdőlapra.

* A válasz pontozása szerintem most jó (Hasznos, Félig hasznos, haszontalan)

* Válaszoló infó. Esetleg osztályozni lehetne a válaszokat, hogy pl. az adott témában is hasznosak-e a válaszai.

* Mindenképpen jó lenne, ha lehetne válaszra válaszolni. Tele van a GyK: "3-asra nem úgy gondoltam,...."; "4-es tévedsz, mert a wiki azt modja ...."

2013. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
31%
Ja és a FaceBook, szerintem is kellene a piros kéz!
2013. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát, ha a face-n is lenne olyan, szerintem már atomvihar tombolna a Földön...
2013. szept. 30. 08:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezósok már többször leb*sztak, hogy minek szólok bele, ha nem hiszek a szellemekben. Adjuk nekik az egész oldalt!
2013. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!