Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írt csúnya választ...

Miért írt csúnya választ nekem? Komolyan. (lent)

Figyelt kérdés

Kérdeztem valamit és ezt írta:Azért azt se felejtsd el, hogy ha egyszer ráunnak és kitiltanak, az szarul fog esni

de én nem is kamu kérdéseket írott ki!

elegem van...



#komoly #szó #tetszik #értételés
2013. szept. 25. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Muti a kerdest:P
2013. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Kifogtál egy f@ szt esetleg kifogásolható volt a kérdés.


DE ha elfogadsz egy tanácsot: Ne vedd fel az ilyet,mert itt rengeteg unatkozó ember van,akik szeretnek kötözködni,és azt várják,hogy ugorjál nekik....

2013. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

1es vagyok

hát elég érdekes kérdés.. tényleg nem túl értelmes..

de mondjuk akkor sincs igaza, hgoy kamu kérdés.. embereknek jogában áll marhaságot kérdezni!:D

és az ottani kérdésre válaszolva: mert akkor még nem állt úgy a tudomány.. de ez logikus, én sem értem miért tetted fel a kérdést, de szíved joga, nem hurroglak le érte...

meg aztán kinek mi köze, hogy ki hogyan szerez pontot?:D

2013. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
muti nekem is :D
2013. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megmutatod nekem is? köszi :)
2013. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

most már igazi válaszokat szeretnéd! :P

2013. szept. 29. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
talán humor kategóriába tényleg jobban illet volna a kérdés, DE! ezt értelmesen is meg lehetett volna fogalmaznia a válaszolónak. Egyszerűen kötözködős napja volt, ez ellen sajna nem sokat lehet tenni :(
2013. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Megfordíthatjuk a kérdést?

Mit lehet tenni azokkal a tagokkal akik folyamatosan kitaláció kérdéseket tesznek fel (nem a Humor témakörben, hogy mindenki értse), majd ha nem azt a választ kapják amit várnak akkor:

1, PM-ben elküldenek az édes anyukádba (kombinálva a "leszarom"-hozzáállással)

2, körbeszemetelik a kérdést azzal hogy akkor te piros kezet kapsz

3, megfenyegetnek hogy: "megmondalak a moderátornak mert piszkáltok"

4, még öt kérdést feltesz azzal kapcsolatban hogy miért bírálták a kitalált kérdését.


A kérdező pont ilyen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..



Ha pedig nem volt igazam vele kapcsolatban akkor miért vette le másnap a nevét, hogy elbújjon és ne lehessen az összefüggést látni a sok hasonló kérdésben? Gondolhatja mindenki hogy ha viszonylag értelmesen nyilvánulok meg akkor van annyi eszem hogy nem kötekedek vagy csinálok értelmetlen vitákat, de felhívom a figyelmét arra hogy ha rendszeresen olyan kérdéseket hoz létre amiben felesleges vitákat generál vagy feleslegesen adnak válaszokat az emberek jó szándékból olyan dolgokra amik amúgy nem érdeklik, akkor előbb-utóbb kitilthatják. Mert ez történt, nem basztatás.

2013. okt. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de most tök mindegy hogy milyen kérdést teszek ki!!
2013. okt. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!