Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha írok a moderátoroknak,...

Ha írok a moderátoroknak, hogy túl sok a csúnya fiús kérdés, akkor szerintetek lesz változás?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, amennyire szerettem régen ezt a fórumot, olyan ritkán látogatom mostanság, mert egyszerűen már kiakaszt, hogy MINDEN EGYES NAP ugyanazokat a kérdéseket kell olvasni:

- csúnya vagyok, ezért örökre magányra száműztettem, legyek öngyilkos

- alacsony/vékony/cuki/visszahúzódó vagyok, miért nem kellek a szép lányoknak?

- a lányoknak miért csak a pénzes, jóképű pasik kellenek, engem miért nem vesznek észre, miért ilyen felszínesek?

- olyan ocsmány vagyok, hogy egy nőnek sem kellek, hogyan dolgozzam fel?


Minden nap ugyanazok a kérdések, csak máshogy megfogalmazva, más szósorrenddel, más szavakkal, de mindig ugyanaz...


Ahogy észrevettem, elég sok ember unja már. Szerintetek, ha írok egy privát levelet (bár, még azt is valószínűnek tartom, hogy ezt a kérdést mindjárt törlik) akkor lesz valami változás?


2013. nov. 15. 20:31
 1/10 anonim válasza:
67%

Ha nem tetszik húzz el.

üdv:Egy csúnya pasi!

2013. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem, mert ha tiltanak ilyeneket, a végén még Brüsszelben kötünk ki.
2013. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mitől lenne változás? Nem a moderátorok írják ki a kérdést. Egyébként a lányok is ugyanennyi hülyeséget írnak ki.
2013. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ők írják ki ezeket.
2013. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, csak már a kérdéskiírásnál is jelzi, hogy ellenőrizd, nem kérdezték-e meg már ugyanezt a kérdést ;)
2013. nov. 15. 20:33
 6/10 anonim válasza:
Ti is mindig mindenkit lepontoztok? Olyan jó móka. Meddig lehet redukálni a százalékot, hogy ne rúgjanak ki? :)
2013. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem leszarják.
2013. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

"Ha nem tetszik húzz el.

üdv:Egy csúnya pasi!"

Pont hogy az ilyen nyomorékoknak kellene elhúzniuk innen meg a huszonéves lúzer szüzeknek! Csak jobb lenne ez az oldal nélkületek! Szégyen hogy itt sírtok! Mikor fogjátok már fel hogy senki nem kíváncsi rátok! Még itt sem!

2013. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért kérdezik sokan, mert sokakat foglalkoztat. Fiatalon nagyon sokan elégedetlenek a külsejükkel, ugyanakkor szinte csak azt tartják fontosnak. Még nem tudják, nem is fogadják el, hogy számos más tulajdonság van, ami igazán értékes egy emberben. Hiszen csak a látvány művészeti ágakban hány ünnepelt híresség van, akik igen csúnyák.

Türelemre, újra és újra megerősítésre van szükségük. És kapnak is válaszokat.

Nem tudom milyen korú vagy, de te sem vagy érettebb, ha nem csak tettetett a háborgásod.

És ha hozzád fordul ilyen miatt szorongó gyermeked, akkor őt is töröltetni akarod majd?

2013. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen változásra gondolsz? Rendeletileg megszépülnek? Szegények mi a fenét csináljanak, ha ez foglalkoztatja őket a leginkább?
2013. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!