Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy nagyon csunya lanybol,...

Egy nagyon csunya lanybol, hogyan lehet szepet faragni?

Figyelt kérdés

Sok sminkelesen es plasztikan kivul.


Koszonom a valaszokat.



2013. szept. 14. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy elkezdi magát szeretni..kiemeli magán az ami szép rajta, ehhez ismernie kell magát. Önismerettel kezdődik a dolog, kívül-belül.
2013. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A szépség egyrészt relatív, másrészt nem csak a kinézeten múlik.

Először alaposan szemügyre kell venni a lányt , majd mindennemű álszenteskedés vagy túlzás nélkül meg kell állapítani, melyek az előnyös és melyek a kevésbé előnyös vonásai, tulajdonságai. Olyan nincs, hogy valakiben semmi esztétikus ne legyen! A jó adottságait ki kell domborítani, míg az előnytelenek háttérbeszorítása is fontos. Persze azért nem kell átesni a ló túloldalára, mert az nevetséges eredményt adhat.

Nos, miután megvan, mik azok a szép, előnyös vonások, adottságok amelyekre a lánynak rá kell gyúrni, majd utána kiemelik ezeket - akár egy kevés sminkkel, vagy edzéssel, satöbbi - a végeredményt látva az alany is szebbnek fogja érezni magát, ezáltal pedig megnő az önbizalma, magabiztosabb lesz. Ez azért fontos, mert megfelelő kisugárzás nélkül senki sem lehet szép.

2013. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire csúnya?
2013. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.:)


a pozitiv kisugarzas rendkivul fontos,de azt nem tudom,h lehet eloidezni...


az arc a lenyeg fokent meg a haj h az legyen szep.:)

2013. szept. 14. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet privátban... Nem hiszem én, hogy annyira reménytelen legyen a helyzet.
2013. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki kell békülnöd magaddal.Ez a legfontosabb.Ne másokhoz mérd magad.A szépség belülről fakad mondás nem arra utal, hogy "csak" a belső szépség számít.Hanem arra, hogy aki belül, magában szereti önmagát, a testét az ezt sugározza ki magából.Én pl azonnal észreveszem az embereken, hogy ki az aki elégedett magával.Nem feltétlen kell Heidi Klumhoz hasonló adottságokkal rendelkezned...Magabiztossággal tiéd a világ ;)De hidd is el!
2013. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

-előnyös smink[hatalmas, fekete szempillák! a szemceruza tilos, kevesen tudják jól használni, és igen könnyen elcsúfíthat..]

-tökéletes bőr[egészséges táplálkozással, hidratálókrémmel]

-tökéletes alak[egy jó fenék már nagy előny]

-szemüveg helyett kontaktlencse[még kényelmesebb is]

-napbarnított bőr

-jó illat

-hosszú, selymes, puha haj, néha begöndörítve, volume hajhab segítségével ügyelni arra, hogy ne legyen lelapulva[a szárazsampontól is dúsabbnak tűnik]

-előnyös, ízléses stílus[a színek sokat számítanak..én pl pirosban kapásból ronda vagyok:D]

-ápolt kéz

-magabiztos kisugárzás

-intelligencia, általános műveltség

-kedvesség, segítőkészség

2013. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sejtek DNS-ének átírásával, és valami folyamat is kell, amitől a változás úgy végbemegy, mint a sci-fikben! :)
2013. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!