Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Találtam egy felhasználót itt...

Találtam egy felhasználót itt a Gyakorikérdések.hu-n, aki nyílt rasszista, uszító válaszokat adott. Hogyan tudnám elérni, hogy letiltsák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kellemetlenkedő típus, csak szúrta a szemem a felhasználó válasza, miszerint "Hitler milyen jó munkát végzett, kár hogy nem irtotta ki a cigányokat Európából..." "A halott cigány a jó cigány..." ez azért durva és nem ide való.

2014. jan. 28. 17:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom de szívből gyűlölöm az ilyesmit. Bár 7-esnek igaza van. Pácolódjon a saját ostoba véleményeiben. Amúgy meg nem mondtam rá azt, hogy rasszista. csak azt, hogy rasszista, uszító hangvételűek a válaszai. Nem ugyanaz.
2014. febr. 3. 21:08
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már mindenki személyesen nyílvánítana véleményt, vagy merne felszólalni, akkor azt hiszem kitörne a káosz. Úgyhogy szerintem te sem vállalnád fel az arcodat bizonyára. Óóó pedig ahány ház annyi szokás így tartja a közmondás mindenkinek meg van a maga szokása, és véleménnyílvánítási szabadsága.
2018. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Ja bocsi előző voltam: Még annyit hozzáfűznék, hogy jogod van gyűlölködni, viszont neked ez a vallásod, világnézeted, erkölcsi értékrended, neki meg az. Attól, hogy rasszista kifejezés, de szerintem csak annak véled, na ez meg a te véleményed. Viszont mindenkinek joga van véleményt nyílvánítani de ennyi erővel a fél országot/világot kizárhatnád/kizárathadnád minden honnan. Érdekes:' Viszont ha mindenki személyesen felszólalna, akkor ismétlem tuti kitörne a káosz. Úgyhogy addig örülj, még csak itt látsz különböző megnyílvánulásokat, mert ha véletlenül az utcán találnád magadat szemben egy ilyennel, nem tartana sokáig az örömöd azt hiszem!.
2018. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
#13 Mert mi lenne, árnyékboxolna egy jót? Xd
2023. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!