Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyet értetek azzal, hogy aki...

Egyet értetek azzal, hogy aki ide kiír kérdést, annak az anonimitás miatt bármilyen kommentet lehet küldeni?

Figyelt kérdés
Tegnap kiraktam egy kérdést, ami arra volt jó, hogy megtudtam más emberek véleményét egy témában, de nekem más a véleményem mint a többségnek, és ilyen kommenteket kaptam: "gyáva féreg :)" , hogy jön valaki ahhoz, hogy ilyet leírjon, hogy megtámadjon egy másik embert? Az anonimitás káros hatása lenne ez? Pszichológiailag meg van állapítva, hogy az anonimitás bátrabbá teszi az embert, vagyis inkább ösztönössé. De hogy írhatnak ilyen szidalmazó kijelentéseket? Ti egyet értetek azzal, hogyha anonim vagy, akkor bármit írhatsz?
2014. júl. 11. 06:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Véleményt kérdezel --> véleményt kapsz. Ez így szokott működni. De amúgy itt megtalálhatod az oldal szabályzatát: http://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat


Különben ez esetben nagyon találó az "Egyik kutya, másik eb" kifejezés....

2014. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Váóóó, mekkora sikerélmény, kiírtál egy kérdést, amire kaptál 28 választ és amivel támogatod az erőszakot. Mekkora ember vagy. Igazi isten. brávó. Gratulálok. Nagyobb örömöd ne legyen az életben.
2014. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!