Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van ezen az oldalon...

Mi értelme van ezen az oldalon a piros vagy zöld pacsinak?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő ha valaki profi válaszokat ad számtekbe és elektronikába de megvan a véleménye a politikáról az lehet hogy 100% lenne de igy mivel politizál csak 45% ban mond hasznos válaszokat vagy én nem értem
2014. aug. 15. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nincs. Akkor lenne értelme, ha a választ csak a kérdező pontozná, hogy neki hasznos-e.
2014. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Csak a kérdező értékelése nem elegendő. Van aki meg van győződve egy valótlan dologról és addig veszekszik amíg rá nem hagyják. Van aki direkt tesztelős kérdéseket tesz fel amiben végül kioktathatja a többieket. Van aki pedig simán troll és gondolkodás nélkül mindenkit lepontoz.


Nekik hiába fogsz teljesen hasznos választ írni, akkor is le fognak pontozni. És még esélyed sincs hogy a többi válaszoló azt felhúzza neked és megvédjen.


A kérdésre visszatérve: erősen túlzás a "profi" válasz. Tele van találgatással és szubjektív felesleges tartalommal a válaszod, vagy éppen te is trollkodsz kamu válaszok adásával a Számtech kategóriában. Azért azt mondom, mert ott egész normális emberek vannak, illetve ott a legtöbb válasz vagy konkrét és hasznos, vagy nem, így az értékelés is ehhez arányul.

Bárhová írsz, te azt úgy teszed hogy felvállalod a véleményed. Nyilván lesz olyan akinek ezzel ellentétes, ő lepontoz, mivel sokan használják tetszés- és nem hasznosság-nyilvánításnak a kezeket. Szubjektív kérdésre szubjektív a válasz is, az értékelés is.


A fő kérdésed az, hogy lehetne-e minden kategóriában külön százalékod: ha a kérdésre válaszolsz és az segít a kérdezőnek, teljesen mindegy hogy 100, 50 vagy 10% van a neved mellett, mert a válasz számít.

Ha nem adsz hasznos válaszokat, teljesen minden hogy hányféle százalékod van, mert mindet le fogják húzni.

2014. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem de hogyan lehet kiszűrni a trolkodo és okosító embereket ? A másik dolog volt hogy valaki megkérdezte konkrétan ezt


Kérdés: Mi lehet a baj ?

Majd hozzá füzi hogy win7 van a laptopomon tegnap még jó volt help



Én meg válaszoltam kb ezt : milyen laptop márka típus ?


mit telepítettél vagy csináltál kikapcsolás előtt ?


majd lepontoztak....


Ahhoz hogy az ember aránylag pontos diagnózist tudjon fel álltani ahhoz kérdezni kell


A piros vagy zöld pacsinak akkor lenne szerintem értelme ha pl: az elsö 4 nyerne valami ajándék féleséget ,persze ennek is lenne hátulütője , hiszen jönnének a haverok zöldet nyomogatni


Mondjuk jó lenne kategória szerint pontozni akarom mondani % ot számolni

2014. aug. 15. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi!
2014. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már ott megdőlt az értelme,hogy olyan emberek is pontoznak akik nem értenek az adott témához. Tehát lehet ,hogy jót írsz de jön a mindent tudó ,hűségkártyás nagytudású ember,aki lepontoz "me az nem úgy van ám".
2014. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!