Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerinted mekkora a kamu...

Szerinted mekkora a kamu kérdések aránya a Családi kapcsolatok kategóriában?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 14:28
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem 0% magambol kindulva mert nem kerdeznem mas .
2015. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam nincs! Viszont abban biztos vagyok, hogy fel lehet tenni úgy egy csomó kérdést , hogy senki ne jöjjön rá arra , hogy az "kamu" ha elég figyelmes a kérdező.

Viszont abban is biztos vagyok, hogy nagyon sokan lehetnek olyanok, akik nem "kamuból" tesznek fel kérdéseket, és mégis sokan kamunak fogják tartani a kérdésüket.

Sőt megmerem kockáztatni , hogy ha sokan teljes nyíltsággal , őszinteséggel feltárnának a kérdésükben olyat is amit eddig nem mertek bevállalni, azt lehet , hogy még többen "kamunak" kiáltanák ki.:))

Van olyan amikor az őszinteség nagyobb "kamunak" tűnik, mint az ügyesen megfogalmazott "kamu".:)

2015. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Arányokat nem tudnék mondani.


Először amikor "kiderült, hogy kamu lehet a kérdés" amire válaszoltam, kicsit hül.én éreztem magam.

Aztán elgondolkoztam azon, hogy valójában nem csak a kérdezőnek válaszolok amikor "válaszolok", hanem a válaszom gyakran saját magamnak is szól , valamilyen formában.Sőt , van egy olyan érzésem, hogy sokkal inkább magunknak szól a válasz, ha "komolyan vesszük" a kérdést , és a válaszunkat is. Ilyen szempontból majdhogynem lényegtelen, hogy a kérdés kamu , e vagy nem.:)

Azért azt megjegyezném,hogy az előbbi inkább arra vonatkozik , amikor nem hirtelen haragból, dühből válaszolunk. Ha elkap bennünket az "ego harci láz" , akkor az előbbi érvénytelen.:))


Bár talán ilyenkor lenne a leghasznosabb , hogy magunkba nézzünk, hogy valójában mit is csinálunk, de hát tudjuk hogy ez a legnehezebb.

Szóval amikor nem kap el a "harci láz", akkor megfontoltan végig gondolom a "történetet", beleképzelem magam amennyire tudom . Aztán ahogy leírom a választ, gyakran olyan dolgok "ugranak be" a saját életemből, amiről már éppen kezdtem megfeledkezni.

Tehát ez alapján úgy látom ezt a "kamukérdést", hogy ha nem akarok mindenképpen görcsösen a mások megmentője, vagy tanácsadója lenni, és közben tudok magamba is nézni, akkor adott esetben nagyon "hasznos" is lehet egy " kamu" kérdés.

2015. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amikor a kamukérdéseknél megugranak a válaszok száma , de a nem kamukérdésekre is vonatkozik ez, ...szerintem már egy ponton túl egyáltalán nem a "kérdező", vagy a kérdés megválaszolása lesz a központi kérdés.

Egy ponton túl sokkal inkább az "egymás közötti vita, vagy harc" veszi át a központi szerepet.

2015. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
No nem véletlen, hogy eltűnt a válaszom, úgy tűnik igazam van. :)
2015. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15-ös, nem láttam a válaszodat.
2015. febr. 20. 17:04
 17/17 anonim válasza:
2
2015. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!