Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Észrevettétek, hogy itt...

Észrevettétek, hogy itt oldalt a reklámokban hajmeresztően sok a helyesírási hiba, illetve nagyon sok szöveg értelmetlen? A GYIK szakemberek ezt nem szűrik? Titeket nem zavar, hogy hülyének néznek?

Figyelt kérdés
Pl: "Probáld ki ezt a megoldást és feledje el a horkolást! Hadja abba a horkolást..." "...felfedezte a természetes megoldástt a ...." "...a feszesebb mellekért csak 4 ét alatt..." "...fedezze fel, hogy hogyan a sima bőrig" "... feltalálta a megoldást a horkolásra..." "...a következő módszerrel elveszthet 10 kg-t" "...elvesztettem 14,4 kg-t..." "Tegyen érte addig még nincs késő!"
2015. ápr. 10. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én adblock-ot használok, így nincs reklám.
2015. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Észrevettük, de én személy szerint az oldal tartalmát nézem a hirdetések helyett. A hirdetéseket pedig automata szűrő program nézi át.... Ami egy vacak...
2015. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is nézem a hirdetéseket. Kikapcsolom néha az adblockot, meg telefonról nincs amúgy sem, de ha azt bekapcsolom nincs hirdetés, ha meg nem akkor sem azt figyelem. Baromság ind. Ha elolvasom felidegesítem rajta magam. Nem is csak a helyesírási hibákon hanem hogy "plasztikai sebészek utálják" "orvosok utálják" Ilyen nyomorékságokat én nem vagyok képes elolvasni. Egyszerűen nincs rá idegrendszerem pláne meg hogy tele van hibával is...
2015. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem tudom elképzelni, hogy ki az, aki az ilyen reklámokra ráklikkel.
2015. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Mármint úgy, hogy direkt és nem azért, mert félreklikkelt.
2015. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy darab reklám nincs itt...
2015. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Pont, ahogy ezt a kérdést olvastam, pillantottam rá az egyik oldalon lévő reklámra: mell nagyobbítás. (EGYBE!!!!!!!!!!!!!!)
2015. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Milyen progit használtok, ami leblokkolja a reklámokat?

Főleg azok zavarnak, amik kinyílnak mikor véletlen az egeret fölé húzom és úgyhagyom. Van vmi Firefox bővítmény erre?

2015. ápr. 21. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:
GYIK szakemberek...
2015. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
adblock es ghostery van fenn nalam, ezzel a kettovel no reklam. sehol az egesz neten
2015. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!